علی اکبر جاویدان در گفت و گو با خبرنگار «همدان‌پیام» افزود: در بررسی جی پی اس اتوبوس حادثه‌دیده مشخص شد که در لحظه حادثه سرعت خودرو در حد مجاز بوده و با توجه به اینکه جاده نیز وضعیت مناسبی داشته است، علت اصلی حادثه احتمالاً عدم توجه به جلو از سوی راننده بوده است.

در این حادثه که حوالی ساعت 13:30 روز پنجشنبه 30 اردیبهشت اتفاق افتاد یک دستگاه اتوبوس مسافربری متعلق به تعاونی شماره 7 که با 42 مسافر از کرمانشاه به سمت بندرعباس در حرکت بود در کیلومتر 34 محور نهاوند به کنگاور واژگون شد.

در این حادثه تلخ 5 نفر از مسافران اتوبوس در دم جان سپردند و تعداد زیادی از آنان نیز مجروح و به مراکز درمانی منتقل گردیدند که دو نفر از آنان نیز به علت جراحات ناشی از حادثه جان خود را از دست دادند.

فرمانده پلیس راه استان از اجرای طرح ویژه در معابر اصلی استان به مناسبت ایام بزرگداشت رحلت حضرت امام(ره) خبرداد و افزود: این طرح از 13 خردادماه آغاز می‌شود که اسکورت خودروهای حامل عزاداران که از سایر مناطق قصد حضور در حرم مطهر امام راحل را دارند، همچنین ممنوعیت تردد کامیون در محور همدان- ساوه از جمله برنامه‌های پلیس در اجرای آن است.  

 

/ 0 نظر / 7 بازدید