اخبار کوتاه حوادث همدان

 

پس از بررسی‌های بالینی و آزمایشات تخصصی مشخص شد که تومور بزرگی در ناحیه شکم بیمار تشکیل شده است و عامل بزرگی و دودهای شکمی وی نیز وجود این ضایعه غیرطبیعی است.

بعد از انجام اقدامات اولیه بیمار در بیمارستان بعثت همدان بستری و بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت که طی این عمل که به سرپرستی دکتر حسین مصاعدیان انجام شد تومور 7 کیلویی از رحم بیمار خارج شد.

بر اساس این گزارش نتیجه عمل کاملا موفقیت آمیز بوده و بیمار پس از گذراندن دوران نقاهت دو روزه با حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص شده است.

 

واژگونی زانتیا در پل رسالت

سرعت زیاد و انحراف از مسیر سواری زانتیا در ابتدای پل رسالت منجر به وارگونی خودرو و مجروحیت سرنشینان آن شد.

به گزارش خبرنگار ماحوالی ساعت22 چهارشنبه 16 مهرماه یک دستگاه سواری زانتیای سفید رنگ که با چهار سرنشین و رانندگی مرد جوانی به نام عیسی- ر ازمیدان قدس به سمت رسالت  درحرکت بود، به علت سرعت زیاد و تغییر مسیر ناگهانی واژگون شد.

خودرو حادثه دیده پس ازبرخورد با سطل زباله و طی مسیری 50 متری به حالت واژگون و با اصابت به تیر چراغ برق متوقف شد.

 

این حادثه تلفات جانی نداشت و 4 سرنشین خودروی حادثه دیده که با کمک مردم و ماموران آتش نشانی خارج شده بودند، به صورت سرپایی در محل مداوا شدند.

/ 1 نظر / 6 بازدید
تنها

سلام ترس برم مي‌داره وقتي وارد وبلاگتون ميشم ولي از اونجايي كه شناخت دارم ازتون صرفا جهت اطلاع ميگم كه نه اونقدرا هم كه كه دارم به زبان ميارم مي‌ترسم نويسا مانيد برادر عقيلي