سرهنگ جاویدان افزود: در کیلومتر 30 محور رزن ـ آوج یک دستگاه کامیون هیوندا به رانندگی جبار ـ س 41 ساله با یک دستگاه سواری پژو روآ به رانندگی رضا ـ م 34 ساله برخورد که متأسفانه هر دو سرنشین خودرو سواری به نام اکرم ـ ح 25 ساله و آویسا ـ م 2 ساله در دم فوت کردند که علت این حادثه بی‌احتیاطی از جانب راننده کامیون به علت انحراف به چپ بوده است.

وی در ادامه اضافه کرد: در کیلومتر 30 محور همدان ـ کرمانشاه ابتدای گردنه اسدآباد در تصادف بین دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 و یک دستگاه سواری پراید نیز یک نفر مجروح و روانه بیمارستان شد.

این مقام مسئول افزود: در حادثه دیگری که در محور همدان ـ قزوین رخ داد یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت عدم رعایت فاصله عرضی با یک دستگاه اتوبوس برخورد که در این حادثه راننده خودروی پراید مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ جاویدان ضمن اشاره به تصادف دیگری در محور گیان ـ نهاوند تصریح کرد: یک دستگاه خودروی سواری به علت عدم توجه کافی به جلو واژگون شد که در نتیجه آن راننده و دو سرنشین آن مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان در پایان تأکید کرد: از آنجایی که هر کدام از این حوادث ناگوار حاصل یک بی‌احتیاطی و بی‌توجهی از ناحیه رانندگان می‌باشد از همه رانندگان محترم تقاضا می‌شود از انجام هرگونه تخلف پرهیز کرده و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی زمینه سفری ایمن را برای خود و سایر هموطنان فراهم سازند.


/ 0 نظر / 4 بازدید