قاتل خاموش جان یک زن و شوهر را در همدان گرفت


 مسمومیت با گاز منواکسید کربن جان یک زن و مرد را در همدان گرفت.
مدیر روابط عمومی فرمانداری همدان که برادر و همسر برادر وی در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بامداد روز یکشنبه 30 آذر ماه مصادف با 28 صفر برای بردن حلیم نذری به خانه برادرم رفتیم که بعد از باز کردن درب منزل با جسم بی جان وی و همسرش مواجه شدیم. علیرضا بابایی در ادامه گفت: عصر روز شنبه پسر برادرم در حالی که دچار حالت سرگیجه بود به منزل ما آمد و گفت که پدر ومادرش هم ساعتی دیگر خواهد آمد. ساعتی بعد از این موضوع به دلیل تأخیر برادرم چندبار با منزل وی تماس گرفتیم که پاسخ ندادند به همین دلیل هم به منزلشان مراجعه کردیم و که با وجود خودرو در مقابل منزلشان با این فکر که حتماً در حال استراحت هستند بازگشتیم. صبح روز یکشنبه با توجه تأخیر طولانی مدت آنها با کلیدی که در اختیار برادرزاده‌ام بود درب منزل را بازکرده و با اجساد بی‌جان برادرم و همسرش مواجه شدیم. در ادامه گروه‌هایی از مأموران اورژانس، نیروی انتظامی، پزشکی قانونی و... در محل این حادثه ناگوار حاضر شدند و پس از بررسی وضعیت محل اعلام کردند میزان گاز منواکسید کربن(co) در منزل  بیشتر از میزان مجاز بوده و دلیل برادرم و همسرش مسمویت با این گاز کشنده بوده است.
وی با اشاره به اینکه پزشکی قانونی پس از انجام معاینات زمان مرگ را حوالی ساعت 19 و 30 تا 20 روز شنبه اعلام کرده است افزود: به دلیل استفاده از درز گیرتمامی منافذ منزل مسدود بوده و یکی از بخاری‌های موجود در منزل نیز به دلیل نداشتن دودکش مناسب گاز(co) را در محیط منشر کرده است.
بابایی قربانیان این حادثه ناگوار را مصطفی بابایی 47 ساله و فاطمه احمدی 40 ساله عنوان کرد و افزود: مرحوم بابایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بودند که سال‌ها بعد از جنگ در اثر این حادثه ناگوار جان خود را از دست داد.
بنا به گزارش سازمان پزشکی قانونی همدان تا پایان آذر ماه 9 نفر در استان همدان در اثرمسمومیت گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست داده‌اند.
گروه حوادث روزنامه همدان پیام این حادثه ناگوار را به خانواده مرحومان به خصوص مدیرروابط عمومی فرمانداری همدان تسلیت می‌گوید.

/ 0 نظر / 4 بازدید