آتش در بازار آهن‌فروشان همدان مهار شد
  آتش‌سوزی بازار آهن‌فروشان همدان با حضور به موقع آتش‌نشانان مهار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، روز گذشته هشتم مهرماه رأس ساعت 13 و 46 دقیقه یک مورد حریق وارد در گاراژ شریف‌الملک راسته آهن‌فروشان به سامانه 125 گزارش شد.
نیروهای عملیاتی ایستگاه مرکزی واقع در خیابان اکباتان و ایستگاه شماره 8 واقع در بلوار شهید چیت‌سازیان بلافاصله به محل اعزام شدند و پس از 2 دقیقه در محل حادثه حضور یافتند.
به گفته محمد بختیاری فرمانده عملیات، پس از حضور آتش‌نشانان مشخص شد مقداری ضایعات لباس و چوب دچار حریق شده است که احتمال سرایت حریق به مغازه‌های اطراف وجود داشت. خوشبختانه با حضور به موقع آتش‌نشانان و تلاش آنها از گسترش و سرایت حریق و بروز یک فاجعه جلوگیری به عمل آمد.
عملیات اطفای حریق و ایمن‌سازی محل تا ساعت 14 و 10 دقیقه به طول انجامید و دلیل بروز حادثه نیز توسط کارشناسان عمدی اعلام شد.
این عملیات با حضور 6 نفر آتش‌نشان و 3 دستگاه خودروی آتش‌نشانی با مصرف هزار لیتر آب با موفقیت به پایان رسید.

حادثه برای سرویس معلمان تویسرکان
تصادفی که آسیب جانی نداشت
  در حادثه برخورد مینی‌بوس حامل معلمان تویسرکان با سواری پژو 9 نفر مجروح شدند.
بعدازظهر روز سه‌شنبه مینی بوسی که حامل جمعی از معلمان شهرستان تویسرکان بود با یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور روستای مبارک‌آباد این شهرستان تصادف می‌کند.
این سانحه خوشبختانه تلفات جانی نداشت و تنها 9 نفر از سرنشینان مینی‌بوس مجروح شدند که پس از اعزام به بیمارستان به طور سطحی مداوا شدند. اما سرنشین پژو پارس به دلیل شدت جراحت وارده توسط اورژانس تویسرکان به بیمارستان همدان منتقل شد.
پلیس راهور تویسرکان دلیل این حادثه را انحراف به چپ خودروی پژو پارس عنوان کرد.

محکومیت قاچاقچیان چای در تویسرکان
  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت قاچاقچیان چایی در استان همدان خبر داد.
حسن‌پور گفت: قاچاقچیان علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
وی افزود: حسب گزارش منطقه انتظامی تویسرکان دو نفر که اقدام به قاچاق 408 بسته چای به وسیله یک دستگاه خودروی پراید کرده بودند توسط مأموران دستگیر و به ظن قاچاق تحویل مراجع قضایی شدند.
به گزارش ایسنا، حسن‌پور خاطرنشان کرد: با اعلام شکایت گمرک پرونده‌ای در این مورد تشکیل و پس از رعایت تشریفات قانونی به اداره تعزیرات حکومتی تویسرکان ارسال شد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
بازي آنلاين

سلام دوست من خوبيد ؟ وبلاگ بسيار خوبي داريد ممنون ميشم منو لينک کنيد بعد اعلام کنيد من هم شمارو لينک مي کنم وبسايت من يک سايت بازي آنلاينه خوشحال ميشم نظرتونم در مورد سايتم بدونم به اميد موفقيت شما