زن باردار با هلی‌کوپتر به بیمارستان منتقل شد
 زن بارداری که در کوهستان دچار درد زایمان شده بود با بالگرد اورژانس هوایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان، عوامل اورژانس هوایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان به مددجوی باردار 35 ساله از عشایر منطقه کوهستانی چنار که دچار تنگی نفس شده بود و جان خود و فرزندش در معرض خطر مرگ بود، امدادرسانی کردند.
به دنبال دریافت این گزارش و براساس دستور مدیریت، اورژانس هوایی به منطقه اعزام شد که با توجه به اینکه مددجو در مراحل اولیه یافت نشد، با کمک افراد محلی جستجو ادامه پیدا کرد و وی پس از اقدامات پیش‌بیمارستانی به وسیله امداد هوایی به فرودگاه خرم‌آباد منتقل شد و توسط تیم اعزام زمینی به بیمارستان تحویل شد.

سقوط مرد 45 ساله از ارتفاعات الوند
  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از سقوط مرد 45 ساله از ارتفاعات الوند در صبح روز جمعه هفتم شهریورماه سال جاری خبر داد.
بهروز کارخانه در این‌باره گفت: صبح روز جمعه هفتم شهریورماه مرد 45 ساله‌ای از ارتفاعات الوند سقوط کرد که مسیر طی شده توسط وی منطقه سوزنی کلاغلان بوده است.
وی افزود: در این راستا عملیات نجات با بالگرد انجام شد، همچنین این عملیات از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح تا 12 ظهر به طول انجامید.
کارخانه خاطرنشان کرد: منطقه‌ای که این فرد در مسیر گرفتار شده بود جزو مناطق صعب‌العبور محسوب می‌شد که در این راستا بالگرد هلال احمر برای هفت بار نشست و برخاست کرد.
به گزارش ایسنا، مدیرعامل هلال احمر همدان یادآور شد: این فرد به صورت تفریحی به ورزش کوهنوردی پرداخته بود که از ناحیه دست و پا دچار آسیب‌دیدگی شد و بینی وی دچار شکستگی شده بود که در حال حاضر وضعیت حیاتی وی خوب است.

/ 0 نظر / 4 بازدید