مرگ خونین پیرمرد 75 ساله در فامنین


 پیرمرد 75 ساله فامنینی که در منزل شخصی خود با ضربات چاقو مجروح شده بود، جان خود را از دست داد.
به گزارش همدان‌پیام، براساس اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان ساعت 23 روز یکشنبه 27 مهرماه وقوع یک فقره درگیری خونین به مرکز پیام فرماندهی انتظامی شهرستان فامنین گزارش شد. بلافاصله اکیپی از مأموران به محل مورد نظر که منزلی در خیابان بهداشت فامنین بود مراجعه و مشاهده کردند مردی حدوداً 75 ساله به دلیل اصابت جسم برنده از ناحیه گردن دچار جراحت و خونریزی شده و روی زمین افتاده است. در قسمت دیگر منزل همسر قربانی که زنی حدود 60 ساله بود مورد اصابت چند ضربه جسم برنده قرار گرفته بود، به چشم می‌خورد. مأموران پلیس با مشاهده وضعیت، بلافاصله عوامل اورژانس را به محل احضار و به کمک آنها و مجروحان حادثه را به بیمارستان منتقل کردند. پس از انتقال قربانیان، اقدامات درمانی بر روی آنان آغاز شد اما این اقدامات درباره مرد مجروح مؤثر نبود و وی به دلیل شدت جراحات وارده فوت شد.
پس از فوت مرد صاحبخانه مأموران پلیس بلافاصله موضوع را به فرماندهی شهرستان و مقام قضایی گزارش کردند که با حضور قاضی کشیک و فرمانده انتظامی در محل حادثه دستور لازم برای شناسایی و دستگیری عامل جنایت صادر شد.
براساس این گزارش، تحقیقات پلیس برای دستگیری جنایت و کشف انگیزه آن بدون وقفه ادامه دارد و بلافاصله پس از حصول نتیجه به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

/ 0 نظر / 6 بازدید