کشف10 کیلوگرم تریاک از داخل تلویزیون

  عوامل یگان مواد مخدر استان، شامگاه سه‌شنبه در یک عملیات موفق به کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از داخل یک دستگاه تلویزیون ال ای دی شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در گفت‌و‌گو با ایرنا گفت: به دنبال دریافت خبری از شهروندان مبنی بر ورود مقادیر متنابهی مواد مخدر به همدان موضوع در دستور کار تیم ویژه مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
هادی قزوینه‌ای اضافه کرد: پس از بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد فردی اقدام به تخلیه محتویات داخل یک دستگاه تلویزیون ال ای دی کرده است و در پوشش مسافر قصد انتقال مواد مخدر جاسازی شده را از تهران به همدان دارد.
وی بیان کرد: دو تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر این قاچاقچی را زمان ورود به شهر همدان شناسایی و دستگیر و به همراه تلویزیون ال ای دی او را به مقر پلیس منتقل کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان افزود: برای نخستین‌بار است که قاچاقچیان از چنین شگردی برای وارد کردن مواد مخدر به همدان استفاده کردند که در نخستین مرحله نیز در تور اطلاعاتی پلیس گرفتار شدند.
قزوینه‌ای اضافه کرد: این قاچاقچی که قصد توزیع تریاک در داخل شهر همدان را داشت توسط عوامل پلیس دستگیر و در بازرسی از تلویزیون همراه وی 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید