مأموران قلابی بلوار جوان دستگیر شدند


۳ نفر که در پوشش مأموران پلیس اقدام به متوقف کردن خودروها و اخاذی از رانندگان آنها در بلوار جوان همدان کرده بودند، دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با ۳ نفر سرنشین با همراه داشتن بی‌سیم دستی در بلوار جوان همدان خود را مأمور معرفی و نسبت به بازرسی و متوقف کردن خودرو‌ها با سرنشین جوان و اخاذی از آنان اقدام می‌کنند، مأموران انتظامی شهرستان همدان به محل مورد نظر اعزام شدند.
رسول مرادی افزود: راننده این خودرو با دیدن مأموران در محل پا به فرار گذاشت که به دلیل شلوغی و تردد زیاد در مسیر خودرو متواری شد اما مأموران با داشتن شماره پلاک خودرو، آدرس و مشخصات، مالک را شناسایی کردند که مشخص شد مالک خودرو 2 ماه گذشته خودرو را فروخته است.
این مقام مسئول انتظامی بیان کرد: با پیگیری‌های  انجام شده خریدار خودرو شناسایی و مشخص شد یکی از افراد تحت تعقیب پلیس است که پس از دستگیری نامبرده 2 نفر همدست وی نیز شناسایی و در عملیاتی دیگر دستگیر و خودرو به همراه ۴ دستگاه بی‌سیم توقیف شد.
مرادی خاطر نشان کرد: هر 3 متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی و تحقیقات نهایی به پلیس آگاهی استان همدان اعزام شدند.
 
/ 0 نظر / 36 بازدید