خیاربا طعم تریاک

خیاربا طعم تریاک


فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 83 کیلوگرم مواد افیونی تریاک در پوشش بار خیار از یک دستگاه کامیون توسط مأموران مبارزه با موادمخدر در این استان خبر داد.


سرهنگ حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در پی تلاش‌های اطلاعاتی مأموران مبارزه با موادمخدر همدان مشخص شد، شخصی در سطح وسیع اقدام به تهیه و ورود موادمخدر از نوع تریاک از شرق کشور به استان همدان می‌کند.
وی افزود: مأموران در پی تحقیقات گسترده دریافتند که این فرد اقدام به خرید موادمخدر تریاک در وزن بالا و توزیع آن می‌کند و قصد دارد به تازگی با یک دستگاه خودرو کامیون در پوشش بار خیار موادمخدر تریاک را به استان وارد کند.
مهدیان نسب افزود: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کنترل خودروهای عبوری در مبادی ورودی استان توانستند، خودرو مورد نظر را شناسایی و آن را متوقف کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بررسی مدارک کامیون توقیف شده مشخص شد، این خودرو از مبدأ جیرفت اقدام به بارگیری خیار به مقصد استان کرمانشاه کرده است که در بازرسی انجام شده ، مقدار 83 کیلو و 800 گرم تریاک در قالب 5 بسته که به طرز بسیار ماهرانه در داخل لوله پلی‌اتیلن و در داخل کیسه‌های خیار جاسازی شده بود کشف شد

/ 1 نظر / 4 بازدید
KIARASH

سلام من یه وبلاگ ساختم و تولدخواهرموبهش تبریک گفتم ازشماهم دعوت میکنم بیایدوبهش تبریک بگید به دوستاتونم بگیدممنون میشم....