چه

کشف30 طاقه پارچه خارجی قاچاق در تویسرکان

  30 طاقه پارچه خارجی و 4 هزار و273 قلم انواع کالای قاچاق برای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان تویسرکان کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: مأموران پاسگاه خرم‌رود این شهرستان در حین ایست و بازرسی در مسیر سه‌راهی روستای سوری به یک دستگاه خودروی سمند سفید رنگ مشکوک شدند که با دیدن مأموران اقدام به فرار کرد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، قاسم قربانی افزود: پس از تعقیب و گریز، خودروی مذکور توسط مأموران پلیس متوقف و در بازرسی از داخل خودرو مقدار 30 طاقه پارچه قاچاق کشف شد و 2 نفر سرنشین آن دستگیر شدند و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به مقام قضایی ارسال شد.
وی در ادامه بیان کرد: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان، مأموران ایست و بازرسی 2 منظوره از یک دستگاه خودروی پراید مقدار 993 ثوپ انواع البسه خارجی، 400 عدد شیرآلات پلاستیکی آب و 2 هزار و 880 جفت دستکش پلاستیکی کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در ادامه از موفقیت کارکنان در کشف مواد مخدر، جمع‌آوری معتادان تابلو، جمع‌آوری اقلام ضد فرهنگی و همچنین برخورد با موتورسیکلت و خودروهای متخلف و مزاحم خبر داد.
قاسم قربانی افزود: در ادامه اجرای این طرح مقدار 432 گرم انواع مواد مخدر کشف، 14 نفر معتاد تابلو جمع‌آوری، 5 نفر فروشنده مواد مخدر و یک نفر ارازل‌واوباش دستگیر، 12دستگاه خودرو و 75 دستگاه موتورسیکلت متخلف و مزاحم توقیف و تعداد قابل توجهی اقلام ضدفرهنگی جمع‌آوری شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید