دستگیری شرورتحت تعقیب در نهاوند


 با اجرای عملیات ضربتی پلیس شهرستان نهاوند یک نفر شرور سابقه‌دار که از مدت‌ها پیش به حکم مقام قضایی تحت تعقیب پلیس قرار داشت، دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در تشریح این خبر بیان کرد: این شرور که دارای چندین سابقه شرارت و جرایم مهم بود از مدتی پیش متواری و حکم دستگیری وی از سوی دادگستری شهرستان صادر شده بود که با چندین عملیات مختلف در طول این مدت، دستگیری وی میسر نشد و به صورت مستمر تحت تعقیب قرار گرفت. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، محسن اقبالیان در ادامه افزود: پس از کسب اطلاعات و اخبار از منابع و ابزار اطلاعاتی موجود، همچنین انجام اقدامات همزمان اطلاعاتی به صورت گسترده در سطح شهرستان در نهایت روز گذشته محل تردد نامبرده مشخص شد و بلافاصله اقدامات قانونی و تشکیل تیم ویژه عملیاتی در دستور کار قرار گرفت. 
وی اظهار کرد: در پی این اقدامات، پلیس نهاوند با به کارگیری نیروهای ورزیده و مجرب یگان امداد به محل اعزام شدند و متهم که با رؤیت مأموران قصد فرار داشت، با عملیات مقتدرانه پلیس نهاوند دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد. 
اقبالیان خاطرنشان کرد: از آنجایی که نامبرده یکی از مهمترین اراذل واوباش شهرستان و دستگیری وی به شدت مورد تأکید و پیگیری دادستان شهرستان بود؛ لذا متهم مذکور پس از تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و از آن طریق روانه زندان شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان با اشاره به آمادگی پلیس نهاوند در برقراری امنیت همه‌جانبه و مقتدرانه در سطح این شهر، خدمت‌رسانی به مردم فهیم و شهیدپرور شهرستان را مایه افتخار قلمداد کرد و گفت: هرچند در سال جاری دستگیری افراد شرور توسط پلیس شهرستان 40 درصد افزایش داشته است لیکن همچنان ایجاد و ارتقای احساس امنیت عمومی در نهاوند اولویت مستمر پلیس این شهرستان است.
/ 1 نظر / 29 بازدید
درج لــــــینک رایــــــــــــگان

سلام دوست عزيز وبلاگت رو لينک کردم چون ازش خوشم اومده تا دير نشده وبلاگ منم لينک کن شک داري ببين basirategharn.persianblog.ir اگه يه موقعي هم نبود لينکت يه کامنت بذار دوباره لينکت رو بذارم. لينک همه رو ميذارم به صورت رايگان!!!