کشف 2 تن و 638 کیلوگرم انواع موادمخدردر همدان

 فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 2 تن و 638 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی 6 ماه نخست سال 93 در استان خبر داد.
محمد مهدیان‌نسب با بیان این مطلب گفت: کشف بیش از 2 تن و 638 کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام 50 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در 6 ماهه نخست سال 93 اشراف اطلاعاتی و هدفمند بودن اقدامات عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان را نشان می‌دهد.
وی استفاده از تمام ظرفیت‌های اطلاعاتی، عملیاتی و قضایی در سطح استان و خارج از استان و همچنین گسترش تعاملات برون استانی را از عوامل این توفیقات برشمرد و افزود: اجرای عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های سراسر کشور نقطه عطفی در این تعاملات است.
این مقام انتظامی در ادامه بیان کرد: دستگیری بیش از 4 هزار و 308 نفر از عوامل تهیه و توزیع خرد و کلان در سطح استان اقدامی مؤثر بر افزایش ارتقای امنیت اجتماعی بوده که رضایتمندی مردم و مسئولان را به دنبال داشته است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه با اشاره به این مطلب که در 6 ماهه نخست سال جاری تاکنون 11 هزار و 89 نفر تحت آموزش‌های این پلیس قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: هدفگذاری پلیس مبارزه با مواد مخدر در 6 ماهه دوم سال 93 تشدید مبارزه و برخورد با عوامل تهیه و توزیع خرد مواد مخدر و همچنین افزایش آگاهی عمومی با گسترش کلاس‌های آگاه‌سازی و آموزش‌های عمومی است.

/ 0 نظر / 4 بازدید