دستگیری جاعل مدارک اداره ثبت احوال
 در همدان
  رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان گفت: شخصی که اقدام به جعل مدارک مربوط به مقامات قضایی و همچنین اداره ثبت احوال می‌کرد و با این روش اقدام به آزاد نمودن و اخذ مرخصی و... برای زندانیان می‌کرد، توسط مأموران پلیس آگاهی همدان دستگیر شد و رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی همدان قرار گرفت.
فرامرز به‌گذر افزود: با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات پلیسی و اطلاعاتی در این خصوص انجام شد و با به‌کارگیری منابع اطلاعاتی، نامبرده شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.
وی در ادامه اظهار کرد: در بازرسی از منزل متهم تعدادی اوراق مربوط به مقامات قضایی و ادارات مختلف کشف و نامبرده به پلیس آگاهی منتقل شد که در تحقیقات انجام شده ضمن اعتراف به اعمال ارتکابی انگیزه خود را اخذ پول و منفعت مالی عنوان کرد.
به گزارش مرکز اطلاع ‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان در خبر دیگری از دستگیری هفت متهم در خصوص حفاری غیرمجاز در یکی از روستاهای همدان خبر داد و گفت: این افراد که با بیل مکانیکی مشغول حفاری غیرمجاز در یکی از روستاهای همدان بودند دستگیر شدند که در ادامه بازرسی انجام شده از آنان یک فقره مجوز جعلی مربوط به شرکت ایرانسل کشف شد و نامبردگان به اتهام جعل و استفاده از سند مجعول و حفاری غیرمجاز بازداشت شدند.
این مقام انتظامی در خاتمه بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شدند.

دستگیری سارقان لوازم خودرو  در کبودراهنگ
  سه نفر از سارقانی که اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو و احشام می‌کردند، در این شهرستان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی کبودراهنگ با بیان این مطلب گفت: با تلاش عوامل انتظامی شهرستان سه نفر سارق که اقدام به سرقت در سطح روستاها می‌کردند شناسایی و در عملیات‌های جداگانه توسط عوامل انتظامی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان، سرهنگ قویمی افزود: در ادامه اقدامات و بازجویی فنی انجام شده، متهمان به سه فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره سرقت احشام اعتراف کردند که مقادیری از اموال مسروقه کشف و به شکات مسترد شد.
وی در ادامه بیان کرد: کشف یک قطعه پلاک موتورسیکلت با سابقه سرقت در سال 88 در بازرسی از منزل یکی از متهمان دستگیرشده از دیگر اقدامات مأموران انتظامی این شهرستان است.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ در خاتمه از دستگیری 10 معتاد متجاهر و کشف مقادیری هروئین و شیشه در اجرای طرح پاکسازی انتظامی این شهرستان خبر داد.

/ 0 نظر / 5 بازدید