کشف سرنخ های جدید از  قتل 4 عضو یک خانواده در همدان

 

 

تصویر منزل محل جنایت

                   http://upload.tehran98.com/upme/uploads/cf94f4db4644aade1.jpg

تحقیقات مستمر و علمی پلیس همدان برای رازگشایی از قتل 4 عضو یک خانواده در محله رکنی همدان موجب کشف سرنخ‌های مهمی از این جنایت شده است.

به گزارش خودم صبح روز دوشنبه 11 اسفندماه مأموران انتظامی شهرستان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارشی از وقوع جنایتی در یکی از محله‌های شهر همدان دریافت کردند.

 بلافاصله اکیپی از مأموران انتظامی شهرستان با همراهی فرمانده انتظامی استان، شهرستان، رئیس پلیس آگاهی استان و معاون دادستان و قاضی ویژه قتل به محل اعزام شدند.

 با حضور در محل و ورود به منزل مسکونی جسد 4 نفر از اعضای یک خانواده که قربانی جنایتی هولناک شده بودند مشاهده شد که با توجه به وضعیت اجساد قربانیان مشخص بود چند روز از زمان جنایت سپری شده است.

 در بررسی‌های مقدماتی مأموران پلیس مشخص شد قربانیان 2 برادر 37 و 25 ساله به همراه مادر و خواهرشان هستند که به دلایلی نامعلوم قربانی یک جنایت هولناک شده‌اند.

 با مشاهده این وضعیت و پس از بررسی‌های مقدماتی با دستور معاون دادستان و فرماندهی انتظامی استان، تحقیقات علمی و دقیق کارشناسان پلیس برای روشن کردن ابعاد مختلف ماجرا آغاز شد.

 راز این جنایت زمانی برملا شد که دختر دیگر این خانواده پس از چند روز بی‌اطلاعی از آنان از شهری دیگر به همدان آمده و به در منزل آنها مراجعه کرد و وقتی بعد از چندین بار زنگ زدن کسی در را باز نکرد از همسرش خواست که از دیوار بالا رفته و در را باز کند.

 زن جوان بعد از باز شدن در از بوی شدیدی که خانه را در برگرفته بود به حادثه هولناکی که برای ساکنانش اتفاق افتاده پی می‌برد. با فریاد و شیون زن جوان، همسایه‌ها از موضوع با خبر شده و ماجرا را به پلیس اطلاع می دهند.

 

++کشف سرنخ های مهم از جنایت

 

فرمانده انتظامی شهرستان همدان درباره آخرین وضعیت این جنایت گفت: تحقیقات در این رابطه به صورت گسترده ادامه دارد و خوشبختانه سرنخ‌های مهمی از این پرونده به دست آورده‌ایم.

 سرهنگ رسول مرادی اظهار کرد: در این پرونده کارآگاهان زبده برای در نظر گرفتن فرضیه‌های مختلف، یک به یک آنها را بررسی می‌کنند.

 به گفته فرمانده انتظامی شهرستان همدان، پدر این خانواده 20 سال پیش منزل را ترک کرده و در حال حاضر اطلاع چندانی از وی در دسترس نیست.

 وی افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس در اسرع وقت عامل یا عاملان این جنایت شناسایی و دستگیر می‌شوند.

/ 0 نظر / 20 بازدید