مهدی معصوم‌بیگی در ادامه افزود: مأموران این پلیس با انجام اقدامات پلیسی و همچنین تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی محل سکونت وی را شناسایی کردند و در ادامه اطلاع حاصل شد فرد یاد شده منتظر دریافت یک محموله سنگین تریاک از فردی ساکن شهرستان شیراز است لذا چند اکیپ مجرب از اداره عملیات ویژه، منزل سوژه را تحت مراقبت نامحسوس قرار داده و تمامی فعالیت‌ها و اقدامات وی را تحت نظر قرار دادند که نهایتاً هنگام دریافت محموله مذکور از راننده یک دستگاه خودروی سمند در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از منزل فرد مذکور 240 گرم تریاک و 240 گرم سوخته تریاک و یک دستگاه وافور و در بازرسی از خودروی سمند 40 کیلو و 400 گرم تریاک که به صورت بسیار ماهرانه در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

 وی در خاتمه یادآور شد: در راستای این عملیات متهم اصلی محمود و راننده خودروی سمند یاسر اهل و ساکن شیراز به اتفاق خانواده وی دستگیر شدند و دو دستگاه خودرو توقیف و تلاش این پلیس برای  دستگیری دیگر مرتبطان همچنان ادامه دارد.

 

طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق مشروبات الکلی در همدان به اجرا درآمد

همدان‌پیام- گروه حوادث: رئیس پلیس آگاهی استان همدان از اجرای دومین مرحله طرح عملیاتی مبارزه با مشروبات الکلی در سطح استان و دستگیری 24 نفر سارق خبر داد.

به‌گذر در گفتگویی با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس از اجرای دومین مرحله طرح عملیاتی مبارزه با مشروبات الکلی به مدت 48 ساعت و با هدف افزایش کشف و مبارزه با تهیه و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی و ارتقای امنیت عمومی در استان خبر داد.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی استان و شهرستان‌ها در اجرای این طرح تعداد زیادی قوطی و بطری به همراه چندین لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز را کشف و ضبط و تعداد 24 نفر را دستگیر و همچنین 20 دستگاه خودرو را توقیف کردند.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح علاوه بر مشروبات الکلی یاد شده 11 هزار و 990 پاکت انواع سیگارت خارجی، بیش از 330 کیلوگرم چای و مقادیر زیادی پارچه، پوشاک، کاغذ دیواری، لوازم آرایشی، لوازم صوتی و تصویری به همراه 200 لیتر گازوئیل و 5 دستگاه ریسیور کشف و ضبط شد.

 

حدود یک کیلوگرم تریاک در تویسرکان کشف شد

همدان‌پیام- گروه حوادث: مأموران انتظامی شهرستان تویسرکان در یک عملیات تعقیب و گریز حدود یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان کشف کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در تشریح خبر فوق گفت: مأموران این فرماندهی حین گشت‌زنی و ایست و بازرسی محلی در روبروی پاسگاه ولاشجرد به یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 شک کردند و برای متوقف کردن آن اقدام نمودند.

کمالوند افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران پس از اینکه بسته‌ای مشکوک را به بیرون از خودرو پرتاب می‌کند، متواری می‌شود.

وی اظهار کرد: نهایتاً با تعقیب و گریز مأموران، خودرو متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند و در بازرسی از محل و در بسته مکشوفه، حدود یک کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

 

/ 0 نظر / 7 بازدید