گروه مبلغان مسیحیت تبشیری در همدان دستگیر شدند

دادستان همدان درباره افرادی که جذب این فرقه شده‌اند، گفت: علی‌رغم تلاش گسترده عوامل استکبار فقط افراد محدودی اغفال شده و جذب این گروه شده‌اند که تعدادی از آنان نیز با پی بردن به ماهیت واقعی این فرقه به اشتباه خود واقف شده‌اند و از آنان ابراز انزجار کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 8 نفر از اعضای اصلی این گروه بازداشت شده‌اند و تعدادی نیز با قرار وثیقه مناسب آزاد شده‌اند که پرونده آنان در دادسرای عمومی و انقلاب همدان در حال رسیدگی است.

بیگلری گزارش کامل از جزئیات پرونده این افراد و نحوه فعالیت این گروه منحرف و وابسته به استکبار را به زمان دیگری موکول کرد که علت آن رعایت مسائل امنیتی و اطلاعاتی است.

دادستان همدان در پایان از مردم خواست مراقب جوانان خود باشند و اجازه ندهند تبلیغات دروغین استکبار جهانی بین آنان و مکتب حیات‌بخش اسلام فاصله بیندازد چون اسلام کامل‌ترین دین است و تا همیشه آفرینش برای انسان حرف دارد.

حجت‌الاسلام بیگلری در جمع تعدادی از شهروندان که با اطلاع از خبر دستگیری این فرقه در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب همدان تجمع کرده بودند و با حمل پلاکارد و امضای طومار و سر دادن شعار از اقدام قوه قضائیه در دستگیری و محاکمه اعضای گروه تشکر می‌کردند و خواستار ادامه برخورد قانونی با اعضای این گروه و سایر گروه‌های منحرف وابسته به استکبار شدند، در سخنانی با تشکر از مردم همیشه در صحنه گفت: حساب گروه‌هایی که به نام مسیحیت اقدام به تبلیغ مسیحیت تبشیری می‌کنند از جمله همین گروهی که در همدان دستگیر شده‌اند با شهروندان مسیحی جداست.

وی افزود: مسیحیان و ارامنه از شهروندان این مملکت هستند و در مجلس شورای اسلامی نماینده دارند و در جنگ تحمیلی چندین شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند.

دادستان همدان گفت: ملت اطمینان داشته باشند هم دستگاه‌های اطلاعاتی به فعالیت گروه‌های وابسته به استکبار اشراف دارند و هم دستگاه قضایی به شدت با آنان برخورد می‌کند و هیچ جای این مملکت برای فعالیت‌های مغایر با شرع و قانون وجود ندارد.

 

/ 0 نظر / 13 بازدید