دستگیری سارقان احشام در همدان

 

 با دستگیری 2 نفر سارق در همدان 4 فقره سرقت احشام در این شهرستان کشف شد. 
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان در تشریح این خبر گفت: با توجه به اینکه سرقت احشام از روستاهای تابعه استان همدان در سال‌های اخیر یکی از چالش‌های انتظامی استان بوده و اقدامات اطلاعاتی حاکی از آن است که اکثریت این سرقت‌ها ناشی از فعالیت سارقان غیربومی است؛ بنابراین با توجه به استانی و فرا استانی بودن موضوع، پیگیری آن به صورت مستمر در دستور کار عملیات ویژه پلیس آگاهی همدان قرار گرفت. 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، رضا زارعی افزود: کارآگاهان در پی خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی نیسان وانت با بار احشام مسروقه در مسیر همدان به اسدآباد در حال تردد می‌باشد و قصد انتقال احشام مسروقه به کرمانشاه را دارد، بلافاصله ضمن تعامل با پلیس آگاهی اسدآباد، خودرو را توقیف کردند و 2 نفر سرنشین آن را دستگیر و 49 رأس گوسفند مسروقه را کشف کردند. 
این مقام انتظامی در ادامه گفت: با هماهنگی قضایی متهمان به همدان منتقل شدند که در بازجویی‌های فنی پلیس به 4 فقره سرقت و ربودن 80 رأس گوسفند به ارزش 750 میلیون ریال معترف شدند. 
رضا زارعی با اشاره به اینکه با همکاری متهمان همه محل‌های سرقت و مالباختگان شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: هر 2 متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با قرار قانونی روانه زندان شدند. 
 
/ 0 نظر / 4 بازدید