اختلاف قبلی انگیزه جنایت در یکی از روستاهای ملایر
قاتل یک ساعت پس از جنایت دستگیر شد

فردی که در جریان یک درگیری در یکی از روستاهای ملایر با ضربات چاقو فرد دیگری را به قتل رسانده بود یک‌ساعت پس از وقوع قتل دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری واقع در اطراف یکی از روستاهای ملایر و مصدوم شدن یک نفر در این حادثه، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی در صحنه حاضر شدند و با به کارگیری اقدامات و تدابیر منسجم، گسترده و فنی، فردی را با هویت مشخص در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.
شعبان ترک‌نیا افزود: مصدوم این حادثه بلافاصله توسط یگان‌های امدادرسانی به بیمارستان منتقل شد که به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.
این مقام انتظامی در ادامه اظهار کرد: با تحقیقات بیشتر مشخص شد که فرد دستگیر شده دارای سابقه کیفری و اعتیاد است که در ادامه، با توجه به شواهد، مدارک و قرائن مستند در این واقعه، فرد دستگیر شده لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود خصومت و مشاجره قبلی را دلیل اصلی این حادثه دانست.
ترک‌نیا خاطرنشان کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که فرد مقتول نیز سابقه کیفری با موضوع مواد مخدر داشته است که در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و قاتل تحویل مراجع قضایی شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید