ئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان
مهمترین خواسته مردم برخورد با خرده‌فروشان است

  براساس نظرسنجی‌های انجام شده برخورد با خرده‌فروشان بیشترین دغدغه و درخواست شهروندان استان همدان از پلیس است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان با بیان این مطلب گفت: کمیته مقابله با عرضه مواد افیونی 6 اولویت برای این کمیته پیش‌بینی کرده که یک مورد از آنها برخورد با خرده‌فروشان است.
هادی قزوینه اضافه کرد: به منظور مبارزه با خرده‌فروشان 312 مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد افیونی اجرا شد که 532 نفر دستگیر شدند.
وی افزایش اشرافیت اطلاعاتی و مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر، برخورد با اعضای باند و شبکه‌ها با رویکرد پیش‌دستانه و تعامل درون و برون استانی را از دیگر اولویت‌های کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر دانست.
قزوینه تصریح کرد: با توجه به موقعیت شاهراهی استان همدان و تلاش قاچاقچیان برای انتقال مواد افیونی از مسیرهای شریانی این استان 237 مرحله طرح کنترل مسیرهای اصلی و فرعی و بیراهه انجام شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم همدان حیاط خلوت قاچاقچیان شود، بیان کرد: حدود 2 تن و 168 کیلوگرم مواد مخدر در 6 ماه نخست امسال کشف شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 54 درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایرنا قزوینه گفت: یک تن و 495 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، 286 کیلوگرم حشیش، 82 کیلوگرم هروئین، 12 کیلوگرم روانگردان شیشه، 470 کیلوگرم پیشساز مواد روانگردان و مقادیری شیره، گراس و تفاله در 6 ماهه نخست امسال کشف شده است.
وی بیان کرد: امسال با توجه به نقش آموزش در کاهش گرایش به سمت مصرف مواد مخدر تاکنون 12 هزار و 74 شهروند به صورت چهره به چهره و کارگاهی با آسیب‌های مواد افیونی آشنا شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید