سارق حساب بانکی شهروند همدانی دستگیر شد

  جوانی که در چند مرحله اقدام به برداشت غیرقانونی وجه از حساب یکی از شهروندان همدانی کرده بود، دستگیر شد.
سرپرست پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان همدان، در تشریح این خبرگفت: پیرو مراجعه و ارائه شکایت یکی از شهروندان همدانی مبنی بر برداشت‌های مکرر و غیرمجاز اینترنتی از حساب بانکی وی، موضوع ضمن تشکیل پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتای همدان قرار گرفت.
امینی در ادامه افزود: با توجه به اظهارات شاکی و تحقیقات انجام شده مشخص شد، عامل برداشت با شگرد برداشت مکرر مبالغ اندک در بازه‌های زمانی مختلف سعی در پنهان نگاه داشتن این عمل خود کرده است.
 وی با بیان این موضوع که با پیگیری و انجام اقدامات فنی توسط مأموران پلیس فتای استان، فرد جوانی شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر شد. خاطرنشان کرد: در بازجویی فنی صورت گرفته، متهم پس از مواجهه با دلایل و مدارک به بزه ارتکابی اقرار کرد و به همراه پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب همدان فرستاده شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرپرست پلیس فتای همدان در پایان گفت: برداشت مبالغ اندک ترفندی است که سارقان به دلیل مطلع نشدن اغلب افراد به کار می‌برند؛ بنابراین به شهروندان توصیه می‌شود، مراقب صفحات جعلی درگاه‌های بانکی(فیشینگ)باشند.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سایت خوب

سلام . وبلاگ رو به پیشرفتی داری . اگه میتونی به وبسایت من سر بزن . بهترین پست های ایرانو میتونی در سایت ما پیدا کنی . راستی اگه دوست داری برای خودت سایت داشته باشی به www.sitegood.ir سر بزن . یادت نره که مدیریت سایت خیلی از مدیریت وبلاگ راحت تر هست. من بازم به وبت سر میزنم . یاعـــــــــــلی