دستگیری 14 سارق و کلاهبردار
 قرارگاه مبارزه با سرقت پلیس ملایر 14 نفر سارق و کلاهبردار را شناسایی و دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اعلام این خبر گفت: با تدابیر خاص و هوشمندانه از سوی قرارگاه مبارزه با سرقت و اعزام گشت‌های هدفمند به نقاط آلوده و از پیش تعیین شده، سارقان قطعات داخلی خودرو، ساختمان نیمه‌کاره، منزل و کابل برق شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا در ادامه افزود: در همین رابطه مأموران پاسگاه "جوزان" در حین گشت‌زنی موفق به شناسایی و دستگیری فرد کلاهبردار فراری و تحت تعقیب شده و وی را دستگیر کردند و در ادامه گشت‌زنی نیز موفق به شناسایی سارق سیم برق در حین سرقت کابل هوایی در این منطقه شده که نامبرده را نیز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی در ادامه افزود: در همین راستا سارق منزلی در "ازندریان" نیز با مداخله و حضور به‌موقع مأموران پلیس در صحنه ناکام ماند و دستگیر شد.
این مقام مسئول در ادامه گفت: در پی سرقت یک دستگاه موتورسیکلت، مأموران کلانتری 11 ملایر 2 نفر را شناسایی و دستگیر کردند و در ادامه مأموران این کلانتری یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی را که توسط سارقان به سرقت رفته بود، در حین حمل ونقل توسط یک دستگاه خودروی وانت نیسان توقیف کرده و موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.
ترک‌نیا در ادامه از دستگیری سارق 30 مترسیم برق روستای "جوراب" ، 2 نفر سارق قطعات خودرو قبل از اقدام به سرقت و هرگونه فعل مجرمانه، یک نفر سارق دارای سوابق مختلف سرقت، 4 نفر سارق ساختمان نیمه‌کاره و کشف لوازم و تجهیزات مسروقه و دستگیری یک نفر سارق باطری خودروی پراید در شهر ملایر خبر داد.  فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه گفت: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

/ 0 نظر / 26 بازدید