طی 2 عملیات در نهاوند و ملایر
80 کیلو تریاک توقیف شد

  فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 80 کیلوگرم تریاک در شهرستان‌های نهاوند و ملایر خبر داد.
مهدیان نسب با بیان این خبر گفت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه قرار است دو محموله بزرگ مواد مخدر از استان‌های شرق وارد استان همدان شود، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
وی افزود: با هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های ملایر و نهاوند وارد عمل شدند و به کنترل محورهای مواصلاتی در شهرستان‌های مذکور پرداختند.
مهدیان‌نسب در ادامه بیان کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر ملایر با توقیف یک دستگاه خودرو موفق به کشف 50 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی شدند.
به گزارش مرکز اطلاع ‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، این مقام ارشد انتظامی افزود: همچنین در عملیاتی دیگر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نهاوند نیز موفق به کشف 30 کیلوگرم تریاک، توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری یک قاچاقچی شدند.
فرمانده انتظامی استان در خاتمه گفت: رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان به‌گونه‌ای است که فعالیت قاچاقچیان شهرستان‌های تابعه را با دقت رصد کرده و تحرکات آنها را در حمل و توزیع مواد مخدر با همکاری پلیس‌های مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های تابعه در دستور کار عملیاتی خود قرار داده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید