عامل تهدید دختران در شبکه‌های اجتماعی دستگیر شد

  فردی که از طریق شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه اقدام به اغفال و تهدید دختران جوان‌ می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به اغفال و تهدید دختران جوان از طریق شبکه‌های اجتماعی موبایل می‌کرد توسط پلیس فتای استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، اسدا... زحمتکش گفت: دختر جوانی در مراجعه به این پلیس اظار کرد که در شبکه اجتماعی "Be talk" با پسری آشنا شدم و پس از ردوبدل پیام از من درخواست ازدواج کرد.
وی افزود: این دختر جوان گفت این فرد پس از شنیدن جواب رد، اقدام به ساختن پیج به نام خودم و اقدام به انتشار مطلب و تصاویری کرد که از پیج من داشت و تهدید کرد که تصاویری که در اختیار دارم را منتشر می‌کنم.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به پیگیری موضوع توسط کارشناسان این پلیس، افزود: با اظهارات شاکی موضوع در دستور کار قرار گرفت و با انجام تحقیقات، اخذ استعلامات و کار فنی متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
 این مسئول بیان کرد: این فرد که در برابر مدارک مستند و ادله پلیس قرار گرفته بود در تحقیقات انجام شده به بزه انتسابی اقرار کرد و گفت که پروفایل را خودم درست کردم و عکس‌های شاکی را که خودش برایم ارسال کرده بود را در پروفایل ساخته شده قرار دادم تا بدین وسیله بتوانم او را مجبور به روابط غیراخلاقی با خود کنم.
 زحمتکش با هشدار به زنان و دختران، افزود: هرگز عکس‌های شخصی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید و اگر توسط شخصی تهدید شدید، فوراً به پلیس فتا مراجعه کنید و مأموران را در جریان قرار دهید.

/ 0 نظر / 9 بازدید