قتل دختر 6 ماهه از سوی پدرسنگدل
گریه دخترم آزارم می‌داد

  پدری که دختر 6 ماهه خود را تنها به دلیل اینکه گریه می‌کرد به قتل رسانده بود، بزودی محاکمه می‌شود.
دهم مهرماه امسال مأموران کلانتری 101 تجریش در جریان کشف جسد یک نوزاد روبه‌روی آتش‌نشانی قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند.
با حضور مأموران در محل، آنها جسد دختر بچه 6 ماه‌ای را یافتند که داخل یک کفن و یک پتوی صورتی پیچیده شده و مشخصاتش روی پتو نوشته شده بود.
بلافاصله کارآگاهان تجسس‌های خود را در این خصوص آغاز کردند و جسد این کودک را به پزشکی قانونی منتقل کردند، تحقیقات نشان می‌داد که علت مرگ این دختربچه خفگی است. بنابراین موضوع با عنوان قتل از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران پیگیری شد.
در ادامه تجسس‌ها، پدر این کودک شناسایی شد و از سوی مأموران مورد بازجویی قرار گرفت. این مرد شیشه‌ای بلافاصله به قتل دخترش اعتراف کرد و به مأموران گفت: «همسرم به اتهام سرقت چند وقتی می‌شود که در زندان به سر می‌برد. ما صاحب 4 فرزند هستیم. آن روز هم بچه‌هایم حسابی مرا اذیت کردند و دخترم هم مرتب گریه می‌کرد. من هم که عصبانی شده بودم با یک بالشت او را خفه کردم. پس از آن دخترم را شستم و پس از کفن پیچ کردنش، او را لای پتو پیچیدم و روبه‌روی آتش نشانی گذاشتم.»
به گزارش باشگاه خبرنگاران، با اعترافات این مرد جنایتکار پس از تکمیل تحقیقات قرار مجرم بودن وی در شعبه سوم دادسرای جنایی تهران صادر شد و او بزودی در دادگاه کیفری از خود دفاع می‌کند.

/ 0 نظر / 8 بازدید