شاکری با اشاره به اینکه 98 درصد متوفیان در تصادفات مرد بوده‎اند، افزود: 53 درصد متوفیان در محل حادثه، 35 درصد در بیمارستان‎ها و 12 درصد در حین انتقال جان خود را از دست داده‌اند.
سرپرست پلیس راه استان همدان بر جداسازی 99 کیلومتر از چهارخطه‎های استان همدان تأکید کرد و گفت: 77 نقطه حادثه‌خیر براساس کارهای پیشگیری اصلاح شده است.
 شناسایی  77 نقطه حادثه‌خیز در معابر استان همدان
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان هم در با بیان اینکه نقاط پرحادثه هرسال از سوی کارگروهی بررسی می‌شود و مکان‌هایی که پیک آنها بیشتر از ۳۰ باشد به عنوان نقاط پرحادثه شناخته می‌شود، اظهار کرد: استان همدان دارای 5 هزار و ۱۱۱ کیلومتر راه است که از این میزان ۸۵ کیلومتر آن را آزادراه شامل می‌شود.
محمد رودباری با بیان اینکه دو و نیم درصد راه‌های کشور در استان همدان است، بیان کرد: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۷۷ نقطه پرحادثه در استان همدان شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه در ۴۹ نقطه پرحادثه استان همدان عملیات آشکارسازی و در ۵۰ نقطه عملیات ساماندهی انجام شده است، عنوان کرد: عملیات آسفالت زیرگذر حاجی‌آباد انجام شده و به بهره برداری رسیده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان محور اسدآباد تا جنت‌آباد را یکی از محورهای دارای مشکل اصلی اسدآباد عنوان کرد و ادامه داد: مشکل اصلی شهرستان رزن وجود دو پیچ خطرناک به سمت آوج است که عملیات آشکارسازی و شیارهای لرزاننده طولی و عرضی در این مسیر انجام شده است.
رودباری با بیان اینکه در شهرستان کبودراهنگ نقاط پرحادثه‌ای وجود داشت که با نصب نیوجرسی تا حدی مشکل رفع شده است، گفت: یکی از نقط پرحادثه شهرستان بهار جاده بهار به آبرومند بود که نصب نیوجرسی در این مسیر آغاز شده است.
 بیش از ۴ هزار مصدوم در سوانح جاده‎ای همدان
مدیرکل حمل‌ونقل و ترافیک استانداری همدان با بیان اینکه شهریورماه امسال با ۸۱ نفر فوتی بیشترین آمار متوفیان را در استان داشته‎ایم، گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۴ هزار نفر در استان همدان مجروح شده‌اند.
امیررضا یوسفیان ادامه داد: در نیمه نخست امسال 308 نفر فوتی و بیش از 4 هزار و 171 نفر مجروح و مصدوم داشته‎ایم.
وی افزود: از این تعداد نفرات فوتی 221 نفر در تصادفات برون شهری بوده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 195 نفر بوده و حدود 13 درصد افزایش داشته است.
یوسفیان درباره متوفیان سوانح درون شهری هم افزود در تصادفات درون شهری با کاهش 45 درصد روبه‎رو هستیم و خوشبختانه امار متوفیان در دورن شهرهای استان همدان از 59 نفر در سال گذشته به 45 نفر در سال 93 رسیده است.
به گزارش تسنیم، مدیرکل حمل‌ونقل و ترافیک استانداری همدان بیان کرد: اردیبهشت‌ماه با 35 نفر متوفی ناشی از تصادفات کمترین و شهریورماه با 81 نفر متوفی ناشی از تصادفات بیشترین آمار فوتی را به خود اختصاص داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه سالانه 10 میلیارد تومان هزینه سوانح جاده‎ای در کشور می‎شود، بیان کرد: این مبلغ حدود 7 درصد درآمد ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است.
یوسفیان درباره حوادث کشور هم گفت: در کشور 9 هزار و 317 فوتی و 166 هزار و 283 مجروح در نیمه نخست امسال داشته‎ایم که 21 درصد افراد فوت شده زن و مابقی مرد بوده‌اند.
وی درباره راهکارهای کاهش سوانح رانندگی در کشور و استان هم خاطر نشان کرد: اعمال قوانین و مقررات، فرهنگ‌سازی در حوزه ترافیک، راهکارهای مهندسی ترافیک و مدیریت از جمله مواردی است که در صورت اعمال در کاهش سوانج تأثیر مثبت به دنبال دارد.
مدیرکل حمل‌ونقل و ترافیک استانداری همدان بیان کرد: هر یک از دستگاه‎های ذی‌ربط در زمینه انسان، خودرو و راه برای ایمن‌سازی، کاهش سوانح رانندگی و ارتقای کمی و کیفی نتایج باید تلاش لازم را داشته باشند.

   

/ 2 نظر / 4 بازدید
hrm23

اگه دنبال قالب حرفی برای وبلاگ تون هستید حتما به ادرس زیر بروید www.theme-hrm.persianblog.ir بهترین "قالب وبلاگ و وبسایت "تاسیس شد برای انتخاب قالب برای وب سایت خود به آدرس "http://theme-hrm.persianblog.ir" بروید هر مشکلی که داشتید لطفا در بخش نظرات بما اطلاع دهید

افزايش ترافيک با ارسال ايميل انبوه

سلام اگه خواستي از يه راه مطمئن بازديد سايت يا وبلاگت بيشتر بشه ارسال ايميل انبوه گروه آلفا رو امتحان کن http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=45137 AlphaGroup20@yahoo.com