دو کشته و مجروحواژگونی خودرو سواری در نهاوند


 سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در یکی از محورهای روستایی شهرستان نهاوند یک کشته و یک نفر مجروح بر جای گذاشت.
مهدی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار ما افزود: بر اثر این سانحه که ظهر (سه‌شنبه) در راه روستای ورامین از توابع نهاوند رخ داد یک زن 40 ساله فوت و یک مرد به شدت مجروح و به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل شد.
سرپرست پلیس راه استان همدان اظهار کرد: براساس بررسی‌های صورت گرفته دلیل اصلی بروز این سانحه ناگوار ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه سواری پژو 405 بوده است.
وی خاطرنشان کرد: 14 تیم پلیس راه این استان همواره بر مسیرهای روستایی سرکشی می‌کنند و همین امر در کاهش مجموع سوانح فوتی، جرحی و خسارتی تأثیر بسزایی داشته است.
سرپرست پلیس راه استان همدان تأکید کرد: نقاط حادثه‌خیز زیادی در جاده‌های روستایی این استان شناسایی شده است که براساس بررسی‌های صورت گرفته بیشتر سوانح جرحی و فوتی نیز در این نقاط رخ می‌دهد.
وی اظهار کرد: پلیس راه روستایی با هدف ایمن‌سازی راه‌های فرعی و روستایی و به منظور کاهش آمار سوانح رانندگی نیمه نخست سال گذشته در استان همدان راه‌اندازی شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید