با کشف و ضبط یک هزار و 134 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت
قاچاقچی حرفه‌ای در همدان دستگیر شد

حوادث

شخصی که قصد داشت گوشی‌های تلفن همراهی که از شهرهای مرزی غرب کشور خریداری کرده بود را در سطح استان به فروش برساند، به دست مأموران پلیس آگاهی استان دستگیر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی به هویت (ف-ق) که از قاچاقچیان حرفه‌ای و سابقه‌دار است، قصد دارد گوشی‌های قاچاق را در سطح استان به فروش برساند، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان پلیس آگاهی و اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ به‌گذر با اعلام این خبر گفت: در دو عملیات مشترک بین اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان و پس از حصول اطمینان از وجود کالای قاچاق در محل کار و مغازه وی، مغازه نامبرده بازرسی شد و مقادیر زیادی گوشی تلفن همراه و تبلت در داخل مغازه کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: تعداد یک هزار و 134 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت کشف شده به ارزش ریالی تقریبی مبلغ پنج5 میلیارد و 800 میلیون ریال به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتقال و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی به مراجع ذی‌صلاح ارسال شد.
وی تصریح کرد: پلیس آگاهی با همکاری اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قاطعانه با قاچاقچیان و کسانی که قصد اخلال در سیستم اقتصادی کشور را داشته باشند برخورد می‌کند.

/ 0 نظر / 4 بازدید