هیوندا با 51 میلیون جریمه در بهار توقیف شد

حوادث

 6 دستگاه خودرو با صورت خلافی بیش از 10 میلیون ریال در شهرستان بهار متوقف شدند که بیشترین خلافی مربوط به سواری هیوندای به میزان 51 میلیون و 450 هزار ریال است.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای قانون و رسیدگی به تخلفات رانندگی در سطح شهر و انتظام بخشی به وضعیت ترافیکی شهرستان، مأموران در 15 روز گذشته موفق به توقیف 67 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و برهم‌زننده نظم و امنیت روانی شهروندان شدند.
باقری افزود: از این تعداد وسایط نقلیه توقیف شده تعداد 6 دستگاه خودرو سواری و کامیونت مشاهده می‌شوند که هر یک با صورت خلافی بیش از 10 میلیون ریال را دارند که بیشترین خلافی مربوط به خودرو سواری هیوندای به میزان 51 میلیون و 450 هزار ریال می‌باشد.
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در این موارد تخلفات اعمال قانون شده 4 فقره گواهینامه که بالای 30 نمره منفی داشتند نیز ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد مطلوب پلیس راهور شهرستان با نگاه به آمار مهرماه سال جاری در تصادفات جرحی نسبت به مهرماه سال 92-30 درصد کاهش و در تصادفات خسارتی 100 درصد کاهش را شاهد هستیم که در مجموع تصادفات 36 درصد کاهش را نشان می‌دهند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان، باقری با بیان این نکته که، "رعایت قانون احترام به خود و نشانه شخصیت هر فرد است"، از رانندگان خواست که با رعایت قوانین راهنمایی‌ورانندگی در حفظ نظم، امنیت و سلامت خود و شهروندان کوشا باشند.

/ 0 نظر / 10 بازدید