اقبالیان افزود: اکیپ گشت کلانتری 11 بدون فوت وقت در محل حاضر شده و خودروی مذکور را شناسایی کردند. لیکن 2 نفر از سرنشینان خودرو که مشغول بازکردن درب منزلی بودند با مشاهده مأموران در جهات مختلف متواری شدند و نفر سوم نیز با پرتاب کارد به سوی مأموران قصد فرار داشت که با هوشیاری مأموران دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده همراه خودروی مذکور به کلانتری منتقل و در بازرسی از داخل خودرو 2 عدد دیلم، یک عدد قلم آهنی و یک عدد پایپ مخصوص استعمال مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم خود را محمود ـ ن، 32 ساله و اهل کیانشهر تهران معرفی و اعتراف کرد که در چندین مورد سرقت در سطح شهر همدان فعالیت داشته است. با توجه به اهمیت موضوع و احتمال قریب به یقین اینکه این افراد به صورت باندی فعالیت داشته باشند، متهم دستگیر شده همراه آلات و ادوات مکشوفه برای پیگیری تحویل پلیس آگاهی استان شد که تلاش این پلیس در جهت دستگیری دیگر افراد این باند همچنان ادامه دارد.

اقبالیان در ادامه همچنین از دستگیری کیف‌قاپ حرفه‌ای که پس از دستگیری توسط مردم متواری شده بود با هوشیاری مأموران کلانتری 11 همدان خبر داد.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی استان همدان در گفتگویی با خبرنگار این پایگاه افزود: به دنبال خبری از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه سارق کیف‌قاپی توسط شهروندان در یکی از خیابان‌های همدان دستگیر شده است، مأموران کلانتری 11 برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی عزیمت کردند.

وی اضافه کرد: قبل از رسیدن مأموران، سارق از دست مردم فرار و متواری می‌شود لذا مأموران پس از حضور در محل و تحقیق از شکات و دریافت مشخصات ظاهری سارق به گشت‌زنی و جستجوی سارق در حوالی محل مذکور می‌پردازند.

وی گفت: مأموران حین گشت‌زنی به دو نفر مظنون می‌شوند که در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آنان را دستگیر ولی دیگری با استفاده از تاریکی شب متواری می‌شود. متهم دستگیر شده که همان سارق کیف‌قاپ موصوف است به مقر انتظامی منتقل و در بازجویی‌های صورت گرفته معترف می‌شود که با همدستی دوستش به کیف‌قاپی در سطح شهر فعالیت می‌کنند.

در ادامه تعدادی از شکات شناسایی و پس از اخذ شکایت از آنان، پرونده متشکله همراه متهم برای اقدامات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد و تلاش این پلیس برای شناسایی و دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید