مرگ قاچاقچی

قاچاقچی مواد مخدر در همدان به هلاکت رسید


  یکی از اعضای باند تهیه و توزیع ماده مخدر شیشه به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای پلیس و تلاش برای فرار به هلاکت رسید.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از انهدام یک باند تهیه و توزیع شیشه خبر داد و گفت: در جریان عملیات انهدام این باند یکی از اعضا به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای پلیس و تلاش برای فرار به هلاکت رسید.
هادی قزوینه در ادامه سخنان خود افزود: به دنبال دریافت خبری مبنی بر انتقال مقادیر متنابهی مواد مخدر صنعتی از استان‌های مرکزی به غرب کشور با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه‌ای تشکیل شد.
وی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در دو عملیات جداگانه توانستند اعضای این باند را در زمان ورود از سمت جاده تهران به داخل شهر همدان دستگیر کنند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با بیان اینکه در عملیات نخست دونفر از قاچاقچیان که با خودروی حامل مواد مخدر در حال تردد بودند شناسایی شدند که این قاچاقچیان بدون توجه به هشدار پلیس پا به فرار گذاشتند، تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با تیراندازی علاوه بر به هلاکت رساندن یک نفر از اعضای باند، خودروی پژوی حامل مواد افیونی را متوقف و در بازرسی از آن 125 کیلوگرم پیش‌ساز تولید هروئین و شیشه، 20 کیلوگرم مرفین و 40 لیتر اسیداندریک کشف کردند.
این مقام انتظامی در گفت‌و‌گو با ایرنا افزود: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیات دیگری که همزمان با عملیات نخست انجام شد رئیس باند قاچاق به همراه راهنما را شناسایی و دستگیر کردند.
قزوینه با ذکر اینکه قرار بود این محموله به یکی از استان‌های غربی منتقل شود، احتمال داد: اعضای باند تهیه و توزیع شیشه دارای کارگاه ساخت مواد مخدر صنعتی هروئین در سمت غرب کشور باشند.

/ 0 نظر / 7 بازدید