انحراف به چپ مرگبار تریلی ولوو
6 کشته در برخورد تریلی با مینی‌بوس ملایر

  در حادثه مرگبار برخورد کامیون ولوو با مینی‌بوس در محور ملایر به نهاوند 6 نفر کشته و 5 نفر مجروح شدند.
جانشین پلیس راه استان همدان در گفتگو با همدان‌پیام با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت 18 دیروز چهارشنبه وقوع یک فقره تصادف سنگین در محور ملایر به نهاوند به ماموران پلیس راه گزارش شد.
به گفته سرهنگ مهدی شاکری بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس راه به محل مورد نظر در 2 کیلومتری روستای آورزمان از سمت نهاوند مراجعه و مشاهده کردند یک دستگاه تریلر ولوو که به سمت ملایر در حرکت بوده از مسیر خود منحرف و به صورت رخ به رخ با یک دستگاه مینی بوس که در مسیر مقابل از ملایر به سمت نهاوند در حرکت بوده برخورد کرده است.
وی افزود:  در اثر شدت برخورد، 6 نفر کشته و 5 نفر نیز به شدت مجروح شدند که حال یک نفر از آنان وخیم گزارش شده است. جانشین پلیس راه استان علت حادثه ناگوار را انحراف به چپ تریلر ولوو و تجاوز به حریم خودروهای مقابل عنوان کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر نیز خبر را تایید کرد اما وی تعداد کشته شدگان حادثه خونین را 5 نفر شامل 3 زن و 2 مرد که رانندگان هر دو خودرو بودند اعلام کرد که در دم جان باخته‌اند.
سرهنگ شعبان ترک‌نیا افزود: مجروحان حادثه توسط نیروهای امدادی به بیمارستان‌های امام حسین(ع) و غرضی ملایر و علیمرادیان نهاوند منتقل شدند.
وی نیز علت حادثه را بی‌احتیاطی و انحراف به چپ تریلی عنوان کرد.

/ 0 نظر / 6 بازدید