پنج کشته و سه مجروح حاصل سانحه رانندگی در محورهای همدان


 رئیس پلیس راه استان همدان از فوت پنج تن و مجروح شدن سه نفر در 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
محمد خیری با اعلام این خبر، تصریح کرد: روز گذشته در پی یک فقره تصادف در کیلومتر 15 محور رزن - آوج بین یک دستگاه وانت مزدا و یک دستگاه تریلی، دو تن از سرنشینان وانت مزدا در دم فوت کردند و راننده آن مجروح و به بیمارستان ولی‌عصر رزن اعزام شدند.
وی افزود: کارشناس پلیس راه، انحراف به چپ هر دو خودرو را علت تصادف اعلام کرده است و هر دو خودرو به میزان 50 درصد مقصر حادثه شناخته شدند.خیری همچنین از وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر 11 محور رزن به همدان خبر داد و افزود: خودروی 206 به رانندگی فردی مجهول‌الهویه به دلیل عدم توجه کافی به جلو با دو دستگاه کشنده ماک برخورد کرد، که در این حادثه راننده 206 در دم فوت کرد.
وی اظهار کرد: روز گذشته در محور شیرین‌سو به زنجان نیز یک دستگاه پراید به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه واژگون و سرنشین 28 ساله آن مجروح و به بیمارستان امام رضا(ع) کبودراهنگ منتقل شد که متأسفانه در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
خیری افزود: متأسفانه صبح امروز در کیلومتر 17 محور اسدآباد به کنگاور یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که راننده 40 ساله پراید در دم فوت کرد و دو سرنشین آن به بیمارستان قائم اسدآباد منتقل شدند.
به گزارش ایسنا، رئیس پلیس راه استان در پایان گفت: راننده کامیون که به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر حادثه بود، از صحنه متواری شده است.

/ 1 نظر / 4 بازدید
عينک ريبن

لطفا از سايت بهترين و مدل هاي عينک رين ديدن فرماييد