سارقان 2 ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر شدند
سرقت از زنان میانسال با شوکر و اسپری اشک‌آور در بهار

  2 سارق که با تهدید،  اموال زنی میانسال را در شهرستان بهار سرقت کرده بودند، دستگیرشدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهار همدان در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش وقوع یک فقره سرقت به عنف توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی مسافربری شخصی از خانمی در مسیر یکی از روستاهای شهرستان بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس انتظامی شهرستان قرار گرفت که در کمتر از 2 ساعت سارقان دستگیر و اموال مسروقه به مالباخته بازگردانده شد.
جمشید باقری افزود: با توجه به اظهارت شاکیه، مشخصات خودروی مجرمان به همه واحد‌ها ابلاغ شد و مسیرهای ورودی و خروجی شهرستان تحت کنترل قرار گرفت که مأموران گشت انتظامی کلانتری مرکزی شهرستان موفق شدند کمتر از 2 ساعت در زمان بروز جرم در یکی از معابر اصلی شهر بهار خودروی سارقان را شناسایی و مجبور به توقف کنند.
این مقام انتظامی در ادامه اظهار کرد: سارقان که خود را در دام مأموران می‌بینند ابتدا سراسیمه قصد متواری شدن داشتند که با سرعت عمل پلیس، خودرو متوقف، راننده و سرنشین آن دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری محل منتقل شدند.
باقری تصریح کرد: برای تکمیل پرونده و جمع‌آوری دلایل و مدارک، شاکیه در مواجه حضوری با سارقان، هر 2 نفر را مورد شناسایی قرار داد که در ‌‌نهایت در ادامه بازجویی انجام شده متهمان به جرم انتصابی اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده روانه مراجع قضایی شدند.
وی در ادامه بیان کرد: در بازرسی از خودرو یک عدد شوکر برقی، یک عدد اسپری اشک‌آور، یک عدد باطوم فنری و مقدار تقریبی۶ سانت مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین و همچنین تعداد ۲ عدد النگو، مبلغی وجه نقد و گوشی تلفن همراه از اموال مالباخته کشف شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید