کشف مواد محترقه در اسدآباد

بیش از 33 هزار عدد انواع مواد محترقه غیراستاندارد در شهرستان اسدآباد کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با بیان این مطلب گفت: در راستای تشدید اجرای طرح مبارزه با تهیه و توزیع‌کنندگان انواع مواد محترقه آتش‌زا و غیراستاندارد و به دنبال خبری مبنی بر اینکه افرادی به صورت عمده در امرتهیه و توزیع مواد محترقه در سطح واحد صنفی خود فعالیت دارند، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرارگرفت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، داوود علی‌بخشی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های لازم، پس ازحصول اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مراجع قضایی در قالب یک اکیپ مجرب به بازرسی از محل کسب و فعالیت آنان در آدرس اعلامی پرداختند.
وی ادامه داد: در نتیجه این بازدید تعداد 33 هزار و 800 عدد انواع مواد محترقه کشف و 3 نفر در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
این مقام انتظامی در خاتمه علاوه بر تأکید بر رعایت هنجارها و باید و نبایدهای چهارشنبه آخرسال، خواستار همکاری بیشترمردم با پلیس، خصوصاً جوانان و نوجوانان در پیشگیری ازحوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه آخر سال شد.
 توقیف 6 دستگاه خودرو با خلافی بالای10میلیون ریال
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد همچنین از توقیف 6 دستگاه خودرو در نتیجه اجرای طرح برخورد با خودروهای با تخلف بالای10میلیون ریال در هفته جاری در این شهرستان خبرداد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، علی‌بخشی درتشریح این خبر بیان کرد: درهفته جاری یگان‌های تابعه با بهره‌گیری از توان وامکانات موجود به اجرای طرح‌های انتظامی و پیشگیرانه با هدف ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان پرداختند.
وی با اشاره به نتیجه اجرای طرح‌های مربوط اظهار کرد: عوامل راهنمایی‌ورانندگی شهرستان با همکاری تعدادی از واحدهای تابعه با هدف اجرای قانون، طرح شناسایی و توقیف خودروهای با تخلف بالای10میلیون ریال را اجرا و ضمن استقرار در مرکز و میادین اصلی شهر و همچنین پوشش دادن مناطق حاشیه‌ای، موفق به شناسایی و توقیف 6 دستگاه خودرو با خلافی بالای 10 میلیون ریال و انتقال آنها به پارکینگ شدند.
علی‌بخشی گفت: یک دستگاه از خودروهای مذکور دارای خلافی به مبلغ 23 میلیون و 200 هزار ریال بود.

/ 0 نظر / 17 بازدید