با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)

گروه مبلغان مسیحیت تبشیری در همدان دستگیر شدند

 سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضای فرقه‌ای را که به صورت پنهانی به تبلیغ مسیحیت تبشیری اقدام می‌کردند شناسایی و دستگیر کردند.

دادستان عمومی و انقلاب همدان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مادر حاشیه همایش مردمی که مقابل دادسرای همدان برگزار شده بود، در این رابطه گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه تبلیغ مسیحیت تبشیری مأموران اداره اطلاعات همدان با تلاش شبانه‌روزی عوامل موثر در این ماجرا و محل فعالیت غیرقانونی این افراد را شناسایی و با هماهنگی انجام شده اعضای اصلی این گروه را دستگیر کردند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر بیگلری افزود: سرشاخه اصلی این گروه بعد از دستگیری و در تحقیقات مقدماتی عنوان کرده است: از سال 87 به دلیل مشکلات روحی همسرم به همدان آمده و در این شهر ساکن شدیم و من با استفاده از ارتباطی که با نهادهای کشورهای استکباری داشتم از آنها کمک مالی دریافت می‌کردم و تحت پوشش مسافرکشی اقدام به شناسایی افراد مشکل‌دار از جمله معتادان به مواد مخدر آنان را تحت حمایت مالی قرار داده و به این شیوه آنان را به عضویت گروه خود درمی‌آوردم.


دادستان همدان درباره افرادی که جذب این فرقه شده‌اند، گفت: علی‌رغم تلاش گسترده عوامل استکبار فقط افراد محدودی اغفال شده و جذب این گروه شده‌اند که تعدادی از آنان نیز با پی بردن به ماهیت واقعی این فرقه به اشتباه خود واقف شده‌اند و از آنان ابراز انزجار کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 8 نفر از اعضای اصلی این گروه بازداشت شده‌اند و تعدادی نیز با قرار وثیقه مناسب آزاد شده‌اند که پرونده آنان در دادسرای عمومی و انقلاب همدان در حال رسیدگی است.

بیگلری گزارش کامل از جزئیات پرونده این افراد و نحوه فعالیت این گروه منحرف و وابسته به استکبار را به زمان دیگری موکول کرد که علت آن رعایت مسائل امنیتی و اطلاعاتی است.

دادستان همدان در پایان از مردم خواست مراقب جوانان خود باشند و اجازه ندهند تبلیغات دروغین استکبار جهانی بین آنان و مکتب حیات‌بخش اسلام فاصله بیندازد چون اسلام کامل‌ترین دین است و تا همیشه آفرینش برای انسان حرف دارد.

حجت‌الاسلام بیگلری در جمع تعدادی از شهروندان که با اطلاع از خبر دستگیری این فرقه در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب همدان تجمع کرده بودند و با حمل پلاکارد و امضای طومار و سر دادن شعار از اقدام قوه قضائیه در دستگیری و محاکمه اعضای گروه تشکر می‌کردند و خواستار ادامه برخورد قانونی با اعضای این گروه و سایر گروه‌های منحرف وابسته به استکبار شدند، در سخنانی با تشکر از مردم همیشه در صحنه گفت: حساب گروه‌هایی که به نام مسیحیت اقدام به تبلیغ مسیحیت تبشیری می‌کنند از جمله همین گروهی که در همدان دستگیر شده‌اند با شهروندان مسیحی جداست.

وی افزود: مسیحیان و ارامنه از شهروندان این مملکت هستند و در مجلس شورای اسلامی نماینده دارند و در جنگ تحمیلی چندین شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند.

دادستان همدان گفت: ملت اطمینان داشته باشند هم دستگاه‌های اطلاعاتی به فعالیت گروه‌های وابسته به استکبار اشراف دارند و هم دستگاه قضایی به شدت با آنان برخورد می‌کند و هیچ جای این مملکت برای فعالیت‌های مغایر با شرع و قانون وجود ندارد.

 تاريخ : ۱۳۸٩/۸/٤ | ۱:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام