فرمانده انتظامی شهرستان بهار عنوان کرد:

دستگیری ۱۴ سارق طی ماه گذشته در شهرستان بهار

قوچان- سرقت
بهار - فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری ۱۴ سارق طی ماه گذشته و کاهش ۱۵ درصدی وقوع سرقت در سال جاری در این شهرستان خبر داد.

بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: با تلاش‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی این شهرستان میزان وقوع سرقت‌ها از ابتدای سال تا کنون ۱۵۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

وی افزود: طرح مبارزه با سرقت به صورت مداوم طی سال جاری در این شهرستان اجرا و همین امر موجب شده تا موفقیت های خوبی در این زمینه کسب کنیم.

وی در ادامه گفت: سرقت یکی از فاکتورهای بسیار مهم ناامنی است و در این خصوص قرار گاه مبارزه با سرقت در شهرستان تشکیل و به صورت منظم آمار وقوع سرقت را پایش و درجهت پیشگیری و مقابله با سرقت تصمیم گیری می شود.

سرهنگ نوری در ادامه استفاده از شوراهای معتمد پلیس، نگهبانان محله، شبگردها و مشارکت خوب مردم را از دیگر راهکارهای پیشگیری از وقوع سرقت در این شهرستان عنوان کرد.

وی اظهار داشت: بیش از ۲۴۰ جلسه آموزش همگانی توسط روساء و مدیران در مدارس، محلات و مساجد برای شهروندان به صورت مداوم صورت گرفته است.

سرهنگ نوری با تقدیر از مشارکت شهروندان در اعلام موارد مشکوک و توجه به توصیه های انتظامی اجتماعی پلیس، افزود: رعایت نکات ایمنی و توجه به توصیه های پلیس در امر پیشگیری از سرقت، موجب افزایش ضریب امنیت و ناکام ماندن سارقان در ارتکاب به جرم سرقت خواهد شد.

وی توقیف ۱۴۲ دستگاه موتور سیکلت و ۱۳۶ دستگاه خودرو متخلف و همچنین دستگیری ۶۹ نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد پرخطر و کشف ۶۰۹ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان را از دیگر اقدامات پلیس بهار طی ماه گذشته برشمرد.تاريخ : ۱۳٩٥/۱٠/٦ | ٩:۳٧ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام