باند سارقان احشام در ملایر متلاشی شد

 باند چهار نفره سارقان احشام در شهرستان ملایر متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار ما پس از وقوع چندین فقره سرقت احشام از روستاهای شهرستان ملایر، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

در حالی که تحقیقات پلیس برای کشف راز سرقت‌های متعدد احشام ادامه داشت، یکی از مالباختگان با مراجعه به یکی از پاسگاه‌های انتظامی اظهار داشت که تعدادی از گوسفندانش را که چندی قبل شبانه از منزلش سرقت شده‌اند، همراه تعدادی گوسفند دیگر در گله فردی به هویت «حسن» در یکی از روستاهای اطراف، مشاهده کرده است.

 


 

با اطلاعات به دست آمده از مالباخته، مأموران به روستای مورد نظر مراجعه و فردی که گوسفندان مسروقه را در اختیار داشت، دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند.

فرد دستگیر شده در بازجویی‌های انجام شده با ابراز بی‌اطلاعی از مسروقه بودن گوسفندان اظهار داشت: احشام را از فردی به نام «رسول» که از عشایر ساکن اطراف شهرستان ملایر است، خریداری کرده است.

به دنبال این اظهارات مأموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری متهم مذکور را در دستور کار قرار دادند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

متهم دستگیر شده در بازجویی‌های تخصصی انجام شده با اعتراف به انجام 32 فقره سرقت احشام، اظهار داشت: سرقت‌ها را با همراهی دو برادر به نام‌های «سعید» و «مسعود» و فرد دیگری به نام «عزت‌ا...» انجام داده است.

وی اعتراف کرد: از خردادماه سال گذشته با همراهی 3 متهم دیگر، سرقت احشام را آغاز و تاکنون 293 رأس احشام را از روستاهای مختلف شهرستان ملایر، سرقت کرده‌ایم.

لازم به ذکر است، متهمان دستگیرشده با تکمیل تحقیقات به همراه پرونده تشکیل شده، تحویل مراجع قضایی گردیدند.

 تاريخ : ۱۳۸٩/٥/۱۸ | ٤:٠۳ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام