خیران همدانی 6 زندانی را آزاد کردند

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: با کمک و مساعدت افراد خیر و نیک اندیش و حمایت ستاد دیه اربعین امسال 6 زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند.

 

یدالله روحانی منش روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این زندانیان شامل چهار محکوم مالی، یک زندانی مهریه و یک زندانی دیه بود.
وی بیان کرد: یک میلیارد و 527 میلیون ریال از بدهی این افراد از سوی شاکیان پرونده بخشیده شد و2 میلیارد و 840 میلیون ریال از طریق بانک های عامل تامین شد.
وی یادآوری کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 131 زندانی نیازمند جرائم غیرعمد این استان با بدهی 97 میلیارد و 307 میلیون ریال آزاد شدند.
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان افزود: این افراد شامل 21 محکوم ناتوان در پرداخت دیه و 115 زندانی مالی، مهریه و نفقه بودند.
روحانی منش اضافه کرد: 125 تن از زندانیان آزاد شده مرد و پنج تن از آنها زن هستند و با پیگیریهای ستاد دیه شرکت های بیمه 9میلیارد ریال از بدهی این افراد را پرداخت کردند.
وی اظهار کرد: پس از ارسال پرونده های دیه واجد شرایط به صندوق تامین خسارتهای بدنی هفت میلیارد ریال به این پرونده ها اختصاص یافت و شماری از مددجویان به این طریق آزاد شدند.
وی افزود: پس از دعوت شاکیان پرونده ها 39 میلیارد ریال در شورای حل اختلاف شعبه 157 ویژه ستاد دیه ، اخذ گذشت رضایتمندانه شد.
شماره حسابهای ستاد دیه جهت دریافت کمکهای مردمی و آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیرعمد سیبای بانک ملی 0106329555001 و حساب جام بانک ملت 2030303037 قابل واریز در کلیه شعب به نام ستاد دیه استان همدان است.تاريخ : ۱۳٩٥/٩/٦ | ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام