رئیس پلیس راه استان خبر داد:
افزایش 15 درصدی حجم تردد خودرو‌‌ها در جاده‌های همدان

 

رئیس پلیس‌راه استان همدان از افزایش 15 درصدی حجم تردد خودرو‌ها در محورهای استان خبر داد و گفت: حجم تردد خودرو‌ها در محورهای استان همدان نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

سرهنگ رضا عزیزی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه همدان، از افزایش 100 درصدی تردد خودروهای شخصی به سمت مرز مهران خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال گذشته زائران اغلب از خودروهای عمومی برای این همایش عظیم استفاده می‌کردند درحالیکه امسال با خودروهای شخصی تردد داشته‌اند.

وی به بسته بودن موقتی مرز مهران اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش حجم جمعیت در مرز مهران به زائران توصیه می‌شود به منظور راحتی تردد از مرزهای چذابه و شلمچه عبور کنند.

عزیزی با تأکید بر اینکه مرز مهران به صورت مقطعی بسته شده است، اظهار کرد: در صورتی‌که حجم جمعیت کاهش یابد ستاد مرکزی اربعین به باز شدن این مرز اقدام خواهد کرد.

وی درباره حوادث رخ داده از زمان آغار طرح کنترل ترافیک اربعین گفت: از زمان آغاز این طرح تا کنون 3 فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان رخ داده و منجر به فوت 5 زائر شده است.

رئیس پلیس‌راه استان همدان از آمادگی کامل نیروهای طرح کنترل ترافیک خبر داد و تصریح کرد: در صورت بروز بارندگی به زائران توصیه می‌شود زنجیر چرخ به همراه خود داشته و از صحت کامل برف‌پاک‌کن‌ها‌ی خودرو اطمینان حاصل کنند.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: زائران و رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب‌آلودگی حتما در موکب‌ها و حسینیه‌ها استراحت کرده سپس با آمادگی کامل مسافرت خود را آغاز کنند.

 تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٢٦ | ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام