اعزام ۵ اکیپ عملیاتی از آتش نشانی همدان به مرز مهران

کراپ‌شده - بیاناتی
 مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان از اعزام ۵ اکیپ عملیاتی از آتش نشانی همدان به مرز مهران خبر داد.

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با مهر اظهارداشت: به منظور خدمت رسانی به زائران حسینی ۵ اکیپ عملیاتی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان به مرز مهران اعزام شدند.

وی عنوان کرد: به دنبال اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و به منظور خدمت رسانی به زائران ۵ اکیپ عملیاتی شامل ۱۰ آتش نشان و ۵ خودرو عملیاتی امروز شنبه به مرز مهران اعزام شدند.

وی گفت: بنابر هماهنگی انجام شده آتش نشانان اعزامی تا ۴ آذر در پایانه مرزی مهران مستقر شده و به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به زائران و حفظ امنیت آنان
خواهند بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان یاداور شد: طی روز بیست و یکم آبان ماه شهروندان ۳۵۰ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند که از این تعداد تماس ۹ مورد منجر به عملیات شده، ۴۱ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۳۵ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۲۶۵ مورد نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات های انجام شده در این مدت ۷ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در مدرس، ۲ مورد حریق باغ در بلوار بعثت و جاده استخر، حریق ضایعات در خیابان مهدیه، ۲ مورد حریق درختان در میدان فلسطین و بلوار جولان و حریق پشت بام چوب بری در جاده تهران بوده است.

بیاناتی گفت: همچنین ۲ مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهرک مدنی و عملیات امداد و نجات در حادثه واژگونی خودرو در میدان هگمتانه توسط آتش نشانان به انجام رسید
.تاريخ : ۱۳٩٥/۸/٢٤ | ۸:٠٥ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام