رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد:

دستگیری اعضای یک باند سرقت لوازم داخل خودرو در همدان

دستگیری 100 سارق سابقه دار در تهران
 رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری اعضای یک باند سرقت لوازم داخل خودرو و کشف ۲۰ فقره سرقت در همدان خبر داد.

سرهنگ رضا زارعی در گفت‌وگو با  مهر گفت: در پی افزایش سرقت های متعدد داخل خودرو در همدان که نارضایتی مردم و پیگیری مسئولان استانی را در بر داشت، کارآگاهان دایره سوم اداره مبارزه با سرقت با تشکیل اکیپی از کارکنان مجرب، شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کاراگاهان در پی تحقیقات و بررسی های به عمل آمده با کنترل مجرمان سابقه دار و پیگیری و ردیابی بعضی از اموال مسروقه و همچنین با بررسی مجدد سوابق موجود، بررسی و تطبیق تصاویر اخذ شده از دوربین های مدار بسته متوجه تصویر یک فرد در چند محل سرقت و نیز تشابه اظهارات مالباختگان در خصوص سرقت ها شدند و احتمال فعالیت باندی از سارقان سابقه دار و کاملآ حرفه ای را متصور ساخت.

وی گفت: در ادامه تحقیقات صورت گرفته و کنترل محل های سرقت، این سارق شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

زارعی در ادامه اظهار داشت: پس از انتقال نامبرده به پلیس آگاهی، در بازجویی های به عمل آمده ابتدا منکر هر گونه سرقتی شد اما با تشویق و ترغیب وی و ارائه دلایل و مدارک محکمه پسند در نهایت لب به اعتراف گشود و به  ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو با همدستی دو نفر دیگر معترف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت: با همکاری متهم هر دو همدست وی نیز شناسایی و دستگیر شدند و در نهایت هر سه متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و از آن طریق با قرار بازداشت روانه زندان شدند
.تاريخ : ۱۳٩٥/۸/۱۸ | ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام