واژگونی خودرو در همدان یک کشته و 2 مجروح بر جا گذاشت

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در جاده روستایی 'نشر' همدان که شامگاه دوشنبه رخ داد یک نفر فوت و 2 نفر مجروح شدند.

 

سرهنگ رضا عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یک دستگاه خودروی پژو 405 که اقدام به جابجایی مسافر در مسیر روستایی عبدالرحیم به سمت همدان می کرد در نزدیکی روستای نشر دچار سانحه شد.
وی اضافه کرد: راننده این خودرو هنگام عبور از این مسیر روستایی با سرعت بالایی تردد می کرد که در یکی از پیچ ها خودرو واژگون می شود.
به گزارش ایرنا وی بیان کرد: این خودرو پنج سرنشین داشته است که یکی از سرنشینان عقب این وسیله نقلیه به علت برخورد قسمت سر با زمین جان خود را از دست داده و 2 نفر هم مجروح می شوند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: میزان سرعت پیش بینی شده برای این پیچ ها 30 کیلومتر در ساعت است ولی شواهد گویای این است که این خودرو با سه برابر سرعت مجاز تردد کرده است.
سرهنگ عزیزی با ذکر اینکه نیمه نخست امسال 35 نفر در جاده های روستایی همدان جان باختند افزود: 17 درصد فوت ناشی از سوانح رانندگی در جاده های روستایی رخ داده که این آمار روز به روز در حال افزایش است.
از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه بر اثر بروز 209 فقره سانحه فوتی، 251 نفر در سوانح جاده ای این استان جان باختند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش داشته است.
همچنین 965 فقره سوانح جرحی در این مدت زمان در جاده های برون شهری این استان رخ داده که منجر به مجروح شدن یک هزار و 324 نفر شده است.تاريخ : ۱۳٩٥/۸/۱۸ | ۱۱:٥٠ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام