رئیس پلیس راه استان همدان:

 ۲ برادر در زیر کامیون جان دادند

طبق قانون رسیدگی به تخلف رانندگی، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان جلو و عقب خودروهایی که در جاده های برون شهری تردد دارند الزامی است | بسیاری از رانندگان تنها با نزدیک شدن به پاسگاه پلیس راه و یا مشاهده ماموران پلیس اقدام به بستن کمربند ایمنی می کنند | در بسیاری از سوانح جاده ای به علت نبستن کمربند ایمنی خانواده ها داغدار شده اند.
 رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه کامیون ایسوزو در سه راهی ازندریان ملایر، 2 نفر سرنشین این خودرو از وسیله نقلیه به بیرون پرت شده و در زیر کامیون جان شدند.

سرهنگ رضا عزیزی اظهار کرد: یک دستگاه کامیون ایسوزو که حامل خشکبار از استانهای جنوبی به سمت شمال کشور بود ساعت 15 روز گذشته (شنبه) در 500 متری پل ازندریان واژگون شد.

وی اضافه کرد: هر 2 سرنشین این وسیله نقلیه که برادر هستند در این سانحه رانندگی از وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شده و کامیون بر روی آنها سقوط کرده و آنها در دم جان باختند.

وی تاکید کرد: طبق بررسی های صورت گرفته 2 سرنشین این خودرو از کمربند ایمنی استفاده نکرده بودند و این امر عامل مرگ آنها شده است.

رئیس پلیس راه همدان گفت: بسیاری از رانندگان تنها با نزدیک شدن به پاسگاه پلیس راه و یا مشاهده ماموران پلیس اقدام به بستن کمربند ایمنی می کنند.

سرهنگ عزیزی افزود: این در حالیست که بستن کمربند ایمنی تنها بخاطر حفظ جان افراد بوده و در بسیاری از سوانح جاده ای به علت نبستن کمربند ایمنی خانواده ها داغدار شده اند.

وی اظهار کرد: طبق قانون رسیدگی به تخلف رانندگی، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان جلو و عقب خودروهایی که در جاده های برون شهری تردد دارند الزامی است.

150 فقره سانحه رانندگی در جاده های این استان در پنج ماهه سال 94 رخ داد که منجر به مرگ 176 نفر شد این رقم در 5 ماهه نخست امسال به 137 فقره تصادف با 162 نفر فوتی کاهش یافت که شمار متوفیان هشت درصد و تعداد سوانح جاده ای 9 درصد کاهش داشته است.

از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه امسال 634 فقره سانحه جرحی در جاده های برون شهری این استان رخ داده که منجر به مصدومیت 864 نفر شده است.

 



تاريخ : ۱۳٩٥/٦/٢٩ | ۸:٥٦ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار



    استخدام