درگیری مرگبار در همدان جان جوان 23 ساله راگرفت

 

 

به دنبال درگیری خونین  دریکی از محله های همدان  و مرگ یک  جوان 23 ساله ماموران پلیس در مدت زمانی 2 ساعته قاتل و 3 همدستش را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش مرکز اطلاعرسانی فرماندهی انتظامی رئیس پلیس آگاهی  استان همدان،در این باره گفت:  اظهار کرد: در پی یک درگیری در یکی از مناطق همدان که منجر به قتل جوانی 23 ساله شد، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان همدان قرار گرفت.

 سرهنگ رضا زارعی افزود: کارآگاهان بلافاصله به بیمارستان مراجعه کردند که در بررسی موضوع متوجه شدند مقتول به علت چاقوخوردگی در درگیری برای مداوا به بیمارستان بعثت همدان منتقل شده که به‌علت شدت جراحت وارده و خون‌ریزی زیاد (اصابت چاقو به قفسه سینه از ناحیه قلب) فوت کرده است.

 


این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان با اطلاع از موضوع فوق، ضمن حضور در محل درگیری و انجام اقدامات اولیه، هویت افراد منازعه‌کننده را شناسایی و بلافاصله پس از هماهنگیهای لازم قضائی، در کمتر از دو ساعت ضارب به همراه سه همدست وی که هر چهار نفر دارای سوابق کیفری بودند را دستگیر و برای تحقیقات پلیسی به اداره آگاهی منتقل کردند.

وی تصریح کرد: در بازجوییهای به عمل‌آمده مشخص شد، متهمان به دنبال اختلافات و درگیری‌های قبلی، با هم درگیر شده که در ادامه این درگیری مقتول و ضارب، یکدیگر را با ضربات چاقو مورد ضرب و جرح قرار دادهاند.

 

زارعی با اشاره به اینکه پلیس با تمام توان خود و با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهد داد مجرمان با ارتکاب جرم آرامش و آسایش مردم را مختل کنند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به دادسرای همدان اعزام و تا صدور رأی نهایی با قرار مناسب روانه زندان شدند.تاريخ : ۱۳٩٤/٩/٤ | ۸:۳٦ ‎ق.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام