دستگیری نوجوان شیطان‌صفت
بانوی پاکدامن برای حفظ عفت قطع نخاع شد


  زنی که برای حفظ عفت و جلوگیری از هتک حرمت توسط نوجوان شیطان‌صفت از خودروی در حال حرکت بیرون پریده بود، قطع نخاع شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، 24 آذرماه بود که خانمی به نام "م" طبق عادت هر روز صبح از منزلش در شهرستان نکا بیرون آمد تا به سرکار برود.
خانم "م" طبق عادت هر روز، خود را به"3‌راه زاغمرز" رساند تا سوار بر خودرو‌های عبوری، خودش را به ساری برساند.
 
وی سوار بر خودروی پژو 405 نقره‌ای رنگ شد که راننده‌اش پسر نوجوانی بود. پسر نوجوان به محض سوار شدن خانم "م" به راه افتاد و به سمت میدان خزر به حرکت در آمد.
راننده نوجوان که در حدود 17 و یا 18 سال سن داشت، پیش از رسیدن به پلیس‌راه از مسیر منحرف شد. خانم "م"  که از این تغییر مسیر مطلع شده بود، به راننده نوجوان اعتراض کرد و دلیلش را پرسید که راننده پاسخ داد: گواهینامه ندارم و می‌ترسم پلیس خودرو‌ام را متوقف کند.
خانم "م"  از طرز نگاه‌های پسر جوان و مسیری که پیموده می‌شد، متوجه نیت شوم راننده شیطان‌صفت شد و با التماس و خواهش از او درخواست کرد تا بگذارد از خودرو پیاده شود و به ازای این کارش هر چقدر پول و طلا بخواهد به او خواهد داد، ‌ولی پسر نوجوان به ضجه‌های زن جوان توجه نمی‌کرد و به راهش با سرعت بسیار زیادی ادامه می‌داد.
خانم "م"  که در برابر نیت بی‌شرمانه پسر نوجوان قرار گرفته بود، ‌تنها راه برای فرار از دست شیطان را بیرون پریدن از خودرو انتخاب کرد و در لحظه‌ای مناسب حوالی "میان رود" این کار را انجام داد.


وی پیش از اینکه وارد "آی‌سی‌یو" بیمارستان امیر مازندرانی ساری شود، در حالی که دیگر توان راه رفتن نداشت، ‌گفت: پس از اینکه به بیرون از خودرو پریدم سعی کردم روی پایم بایستم ولی هرچه تلاش کردم نشد تا اینکه یک باغبان که از آن مسیر انحرافی عبور می‌کرد مرا دید و به بیمارستان رساند.
ماجرا به اینجا هم ختم نشد، پس از این حادثه دلخراش برای خانم ‌"م"  خانواده او موضوع را به پلیس آگاهی نکا گزارش دادند و خواستار دستگیری این مجرم بی‌رحم شدند.
تحقیقات پلیس در خصوص دستگیری این متهم ادامه داشت تا اینکه شهروندی با پلیس تماس گرفت و گفت: خودرویی را در مسیر "گوهر باران" دیده که در آن خانمی جوان با راننده آن درگیر بوده است و سپس مشخصات خودرو را به پلیس داد.
مأموران با اخذ مشخصات خودرو دریافتند که راننده همان نوجوان بی‌رحمی است که عامل زمینگیر شدن خانم "م"  شده است و دریافتند که به طور حتم پای قربانی دیگر در میان است.
کارآگاهان پلیس آگاهی با به دست آوردن اطلاعات خودرو توانستند متهم را که اهل روستای "پنبه‌چوله" بود، در کیلومتر 9 جاده ساری شناسایی و دستگیر کنند.
پسر شیطان‌صفت پس از دستگیری همه چیز را انکار کرد تا اینکه قربانی دوم او که به عنوان مسافر از "ماکرون" سوار خودروی وی شده بود، به پایگاه پلیس دعوت شد و توانست متهم را شناسایی کند.
از سوی دیگر خانم "م" نیز در بیمارستان با مواجه با این جنایتکار، او را شناسایی کرد و دیگر راهی برای انکارهای متهم نوجوان باقی نگذاشت.
عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران درباره این خبر گفت: این پسر نوجوان که تاکنون هیچ گونه پرونده کیفری نداشته است و در خانواده‌ای موجه بزرگ شده بود، با رأی قاضی جهت بررسی و تحقیقات روانه زندان شد.
گفتنی است، ‌هم‌اکنون 4 روز است که این مادر پاکدامن و فداکار به کما رفته و در بخش "آی‌سی‌یو" بیمارستان بستری است و پزشک معالج او وضعیت جسمی، کلیوی، کبد، ضریب هوشی و تنفس وی را مناسب نمی‌داند.
خانواده این خانم که برای حفظ عفت زنانه و مادرانه جان خود را فدا کرده است، از مسئولان امر خواستند تا نظارت بیشتری در مسیرهای پرتردد داشته باشند.تاريخ : ۱۳٩۳/۱٢/۳ | ٤:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام