مرگ خاموش پدر ودختر در پارک مردم همدان

 عامل مرگ پدر و دختری که چند روز پیش جسد آنان در یک چادر مسافرتی در حاشیه پارک مردم همدان کشف شد، مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن بوده است.

رئیس دایره اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی همدان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار همدان‌پیام با اعلام این مطلب گفت: چند روز پیش مأموران کلانتری 11 همدان از طریق تماس مردی با سامانه 110 مطلع می‌شوند یک دستگاه اتومبیل سواری از ساعت‌ها قبل در کنار یک چادر مسافرتی متوقف شده و هیچ نشانه‌ای از صاحب خودرو در دست نیست.

 


پس از اعلام موضوع اکیپی از مأموران کلانتری 11 برای بررسی موضوع به محل حادثه مراجعه و پس از گشودن در چادر با جسد یک مرد حدوداً 40 ساله و دختربچه‌ای 5 ساله روبرو می‌شوند.

اقبالیان افزود: مأموران کلانتری با توجه به حساسیت موضوع، ماجرا را به مراجع قضایی اطلاع می‌دهند و اجساد برای تعیین علت مرگ به دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل می‌شوند.

پس از انتقال اجساد، یک گروه از مأموران به فرماندهی سرگرد معصومی، رئیس کلانتری، تحقیقات خود را برای شناسایی هویت افراد فوت شده آغاز می‌کنند.

به گفته این مقام انتظامی در جریان تحقیقات مشخص می‌شود مرد فوت شده 37 ساله و اهل یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه و ساکن تهران است که مدتی است با همسرش متارکه کرده و دادگاه حضانت دختر پنج ساله آنان را به همسرش داده است.

به گفته سرهنگ اقبالیان در تحقیقات مأموران کلانتری 11 مشخص شد مرد فوت شده از چند روز قبل دخترش را همراه خود به زادگاهش در یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه برده و هنگام عزیمت به تهران چند روزی هم در همدان توقف کرده‌اند که شب حادثه به علت سردی هوا با بستن تمام منافذ چادر و روشن کردن گاز پیک‌نیک مشغول استراحت می‌شوند که براساس گزارش پزشکی قانونی بر اثر استنشاق گاز CO2 و مونوکسیدکربن، جان خود را از دست می‌دهند.

وی افزود: با تلاش مأموران کلانتری همسر سابق مرد و مادر دختربچه فوت شده از تهران و اقوام مرد از یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه در جریان ماجرا قرار می‌گیرند که پس از حضور در شهرستان همدان بدون اعلام شکایت، اجساد افراد فوت شده را تحویل می‌گیرند.

سرهنگ اقبالیان در پایان شایعات مختلف در رابطه با این حادثه و این موضوع که افراد فوت شده به قتل رسیده‌اند را رد کرد.

برابر گزارش پزشکی قانونی مسمومیت با CO (مونوکسیدکربن) ناشی از احتراق گاز مسافرتی در چادر علت مرگ این افراد بوده است.

 تاريخ : ۱۳۸٩/۳/٢٢ | ۱:٠٩ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام