از چاله مرد معتاد به چاه مرد خائن افتادم
زنی گرفتار در مرداب تاریکی


 گاهی آدم‌ها به جای تلاش برای اصلاح شرایط نامناسب تن به گریز می‌دهند، اما نه تنها تغییر مثبتی در شرایطشان ایجاد نمی‌شود، بلکه در شرایط وخیم‌تری قرار می‌گیرند در حالی که راهی برای بازگشت به عقب میز ندارند و می‌شوند مصداق حکایت از چاله به چاه افتادن.
گزارش امروز سرگذشت غمبار زن ۳۳ ساله‌ای است که برای فرار از زندگی سرد و کسالت‌بار با شوهر معتادش تن به زندگی با مردی خائن داد.
این زن وقتی سفره دلش را باز کرد، گفت: «۱۳ سال قبل عشق چشم و دلم را کور نموده و با مردی که احساس می‌کردم سعادتم را رقم می‌زد ازدواج کردم و خود را خوشبخت‌تر از همه دختران و زنان تصور می‌کردم.
چنان محبت شوهرم در دلم می‌نشست که به کسی اجازه و جرأت نمی‌دادم علیه شوهرم حرفی بزند. ولی متأسفانه کم‌کم فهمیدم که تحت‌تأثیر سیما، گفتار و رفتار دروغینش قرار گرفته‌ام و ازدواج و علاقه‌ام از روی عقل نبوده است.
کمبود محبت از سوی شوهرم مرا دیوانه کرده بود نمی‌دانستم چکار بکنم و از کجا محبتی را فرا بگیرم تا بین دو فرزندانم تقسیم کنم.
بله این مرد کم‌کم ساعت حضورش در خانه تغییر کرده بود و در بعضی از اوقات با بداخلاقی‌اش مواجه می‌شدم به طوری که جرأت نداشتم از او سؤال کنم که چرا دیر به خانه می‌آیی؟ یا اینکه چرا مایحتاج زندگی را تأمین نمی‌کنی؟
با همه سختی‌ها با این مرد زندگی می‌کردم تا اینکه ۱۳ سال گذشت. او که دوستان زیادی داشت و من غبطه می‌خوردم که چرا نمی‌توانم یکی از دوستانش باشم.


یکی از دوستان شوهرم نقاش ماشین بود و او را نیز در بعضی از اوقات به خانه می‌آورد.
رفتارهای متناقض شوهرم با او نسبت به من این سؤال را در من به وجود می‌آورد که چرا شوهرم از او چیزی یاد نمی‌گیرد و هنگامی که پس از رفتن او به شوهرم می‌گفتم مرد ببین او چگونه مؤدبانه حرف می‌زند یا پس از پایان صرف غذا تشکر می‌کند با پاسخ تند توأم با فحش شوهرم مواجه می‌شدم و می‌گفت تو لیاقت زن بودن را نداری.
در بعضی از اوقات به خود می‌گفتم چرا اینقدر ضعیفم که نمی‌توانم با این مشکل زندگی مبارزه کنم، ولی پاسخی نمی‌توانستم بیابم و به بهانه‌ای به دستشویی و حمام می‌رفتم و در آنجا به حال زارم گریه می‌کردم و خواهان مرگ خود از خداوند می‌شدم.
دریای غم مرا در محاصره خود قرار داده بود و دنبال کسی می‌گشتم که بتواند مرا از این غم رهایی دهد. با رفت‌وآمد‌های دوست شوهرم به خانه‌مان پی بردم او نیز مشکلی به مانند من داشته است و با زنش اختلاف دارد.
سخنان محبت‌آمیز این مرد در خانه بی‌روح من، این سؤال را به ذهن من آورد که او نیز مشکلی به مانند من داشته و زنش چگونگی ارائه محبت را نمی‌داند.
دردل شیفته اخلاقش شده بودم ولی نمی‌توانستم ابراز کنم پس از مدتی پی بردم که او نیز هنگام غذا خوردن یا صحبت کردن نیم نگاهی محبت‌آمیز به من دارد ولی شوهر بی‌غیرتم بویی از این ماجرا نمی‌برد انگار که مواد مخدر غیرتش را از او گرفته است.
این روند به همین سبک ادامه داشت تا اینکه ارتباطمان بیشتر و بیشتر شد به این نتیجه رسیدیم که خوشبختی در طلاق از همسرم و زندگی با این مرد که از آسمان به خانه‌ام آمده است، می‌باشد.
قول و قرارهای او چنان مرا مبهوت خود کرده بود که از خدای باری تعالی آرزو می‌کردم مقدمات طلاقم فراهم شود تا بتوانم سریع‌تر پس از گذراندن عده طلاق با این مرد مهربان زیر یک سقف زندگی کنم.
خلاصه روز موعود فرا رسید و 2 فرزندم را تحویل گرفته و دل به دریای محبت این مرد سپردم و به ازدواج موقتش در آمدم.
هنوز یک ماهی از این ماجرا نگذشته بود که با اوقات تلخی‌های این مرد فریبکار مواجه شدم و همین جوری پوستم را کلفت می‌کردم و از او می‌خواستم که چون پناهگاه دیگری ندارم به من رحم کند؛ ولی پس از 2 ماه با چنان بی‌رحمی از من فاصله گرفت و پس از مدتی فرزندی از این مرد به دنیا آوردم.
به‌طوری ‌که اختلاف ما به دادگاه انجامید و این مرد بی‌رحم‌تر از شوهر اولم با بی‌شرمی تمام به دادگاه اعلام کرد که من پدر این فرزند نیستم.
من نیز در مقام دفاع، صیغه‌نامه را به دادگاه ارائه داده و دادگاه نیز او را پدر بچه‌ام خواند. اینک مانده‌ام با 2 طفل از شوهر اولم و یک طفل از این مرد، نمی‌دانم چکار کنم‌ ای کاش! با شوهر معتادم می‌ساختم.
به این مرد می‌گویم نفقه نمی‌خواهم بیا با من زندگی کن‌؛ ولی او پایش را در یک کفش کرده است و می‌گوید تو زن خوبی نیستی و تمایلی به زندگی با تو ندارم.»
به گزارش باشگاه خبرنگاران، این زن می‌گوید: «اینک خانواده، دوستان و آشنایان همه از من روی گردانند. نمی‌دانم چکار کنم. از چاله مرد معتاد به چاه مرد خائن افتادم.»تاريخ : ۱۳٩۳/۱٠/٦ | ٤:۱۱ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام