دستگیری 7 نفر سارق در ملایر

  قرارگاه مبارزه با سرقت پلیس ملایر 7 نفر سارق را حین سرقت دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: سارقان دستگیر شده در انجام سرقت سیم برق، دخل زنی، مصالح ساختمان نیمه‌کاره، داخل خودرو و منزل دست داشته که در عملیات‌های غافلگیرانه مختلف و از پیش برنامه‌ریزی شده پلیس دستگیر شدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، شعبان ترک‌نیا افزود: با اشرافیت اطلاعاتی و اخذ تصمیمات راهبردی در قرارگاه مبارزه با سرقت در 8 ماهه نخست سال جاری 37 درصد میزان ارتکاب جرم سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
وی افزود: این روند با جدیت در ابعاد سخت‌افزاری و برخورد بی‌امان با سارقان و هم در ابعاد نرم افزاری و پیشگیرانه به منظور آگاه‌سازی و توانمندسازی مردم در برابر شیوه‌های مجرمان در دستور کار این قرارگاه قرار دارد.
ترک‌نیا اظهار کرد: همکاری مجدانه نهادها و دستگاه‌های مسئول، همچنین اجرای طرح‌های مشترک و مؤثر در راستای پیشگیری از وقوع سرقت از دیگر مأموریت‌های این قرارگاه است که زمینه مطلوبی را برای مبارزه موفق با جرایم و هنجارشکنی‌های جامعه محقق کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه با اشاره به اهمیت پیشگیری اجتماعی افزود : در این زمینه پیشگیری بهترین راهکار کاهش جرایم در جامعه است و دستگاه‌های فرهنگی و رسانه نیز در کنار اقدامات بازدارنده پلیس باید به صورت فعال‌تر در زمینه پیشگیری از وقوع جرم و ارتقای سطح احساس امنیت اجتماعی، آگاه‌سازی و تلاش کنند.تاريخ : ۱۳٩۳/٩/۱٩ | ٤:٢٠ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام