انفجار خودرو در خیابان اراک همدان

  یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی که سوخت آن توسط گاز LPG مجهز شده بود، به دلیل بی‌احتیاطی هنگام شارژ کپسول و بازماندن شیر تخلیه هوا، در حال حرکت دچار انفجار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان، ساعت 11 و یک دقیقه روز دوشنبه 17 شهریورماه امسال خبر حریق خودروی سواری آردی واقع در خیابان اراک به سامانه 125 گزارش شد.
به دنبال دریافت این خبر، نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره هشت به محل حادثه اعزام شدند و پس از سه دقیقه به محل رسیدند. بنا به گفته هوشنگ وثیقی‌اعظم فرمانده عملیات، پس از حضور آتش‌نشانان مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی که سوخت آن توسط گاز LPG مجهز شده بود به دلیل بی‌احتیاطی هنگام شارژ کپسول و بازماندن شیر تخلیه هوا، گاز داخل صندوق عقب خودرو جمع شده و در اثر اتصال خودروی در حال حرکت دچار انفجار شده است.
بنا بر این گزارش شهروندان حاضر در محل حادثه، تا رسیدن نیروهای آتش‌نشان توسط سه عدد کپسول پودر و هوا اقدام به کنترل آتش‌سوزی می‌کنند.
آتش‌نشانان با حضور در محل اقدام به اطفای کامل حریق نموده و پس از ایمن‌سازی، محل را ترک کردند. در این سانحه، دو سرنشین خودرو دچار سوختگی و آسیب جدی شدند.
مدیرعامل این سازمان به دنبال بروز این آتش‌سوزی و انفجار، به شهروندان توصیه کرد برای سوخت خودروی گازسوز، هرگز شخصاً اقدام به شارژ آن ننمایند و کپسول‌های سوخت LPG را به دلیل غیراستاندارد و غیر ایمن بودن؛ بر روی خودروی خود نصب نکنند.تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۳ | ٢:۳٦ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام